STSL 15/16 H:17 | Kayserispor 1-1 Galatasaray | M.S | 27 Aralık - Sayfa 42 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:17 | Kayserispor 1-1 Galatasaray | M.S | 27 Aralık

Umut istanbula gelirsen

8x4efr-jpg.gif

Moderatör tarafında düzenlendi:
Rahatladım, mutsuz bir rahatlık tabi...''Acaba olur mu ki?'' diye ümitsiz heyecan duymaktan kurtuldum, 10 yıllık Lig TV üyeliğimi de bu kez kesin iptal edeceğim. Son iki şampiyonlukta bile bu takımın maçlarını seyretmek azaptı zaten...

16 maçta 10 ve 11 puan kaybetmiş iki rakip kalan 18 maçta daha fazlasını kaybedecek de, şu rezil kadro hemen her maçını kazanacak da...

Tam bir ciddiyetle gelecek sezonun planlaması yapılmalı, yapılacak transferler de buna göre belirlenmeli...Bu kadroya en az 5-6 ilk 11, bir o kadar da kulübe için yeni oyuncu lazımken, bu yenilenmenin tümüyle sezon sonuna bırakılması doğru olmaz...

Şimdiden yapılmalı ama sezon sonu katılmalı bütün oyuncular. Devre arası katılacak oyuncular da taraftar nezdinde yıpranırlar sene sonuna kadar. Üstelik kaliteli oyuncu gelmez devre arası pek. Şimdiden anlaşarak gidelim yavaş yavaş ama Denizli-Dursun ikilisi bu işi yapamaz.

Acilen Mayıs'ta kongre kararı alınmalı ve adaylar şimdiden TD adayı ile beraber oyuncu bulmalılar.

bana ne birader ahlak degerlerden kadin tecavuz etmedi ya o döneme göre kötü birsey yapmadi. Nitekim bizi ayakta tutan kupalardir, ahlak fln degil. 20 yil sonra millet ahlak hakkinda konusmaz, aldigin kupalardan bahseder.

Cooook fakli düsüncelere sahibiz bu konuda o zaman. Olabilir. Lekeyle kazanilmis bir kupayla beni rahatsiz eder kisisel anlaminda.
fenerin 11 sampionlugu da o zaman senin fikrine göre 20 yil sonra unutulur kazanis sekli. Bence unutulmaz o $ike li kupalari kolay kolay.

1. Transferleri İptal et. (Donk Rhijn Tannane...)
2. Oyuncuları sat yahut fesh et
3. Sadece 1-2 yüksek kaliteli adam al seneye için.

Lig bitmiş gibi ...transfer sefer stratejisi değişmeli artık kanımca.

Umut-Tarık-Semih-Yasin-Rodrigez bu takımdan biran önce kovulmalıdır..

Hamza senin yedi ceddinin kulaklarını çınlatıyorum..

Dursun sende gram kadar onur hayseiyet varsa bu yeteneksizleri gönderirsin.

Sağ bek arayışlarını sürdüren Galatasaray'da Sabri Sarıoğlu'nun da takımda kalmasına karar verildi.

tamam ya şampiyonuz sorun kalmadı.

Cooook fakli düsüncelere sahibiz bu konuda o zaman. Olabilir. Lekeyle kazanilmis bir kupayla beni rahatsiz eder kisisel anlaminda. fenerin 11 sampionlugu da o zaman senin fikrine göre 20 yil sonra unutulur kazanis sekli. Bence unutulmaz o $ike li kupalari kolay kolay.
Farkli durumlar. Fener şike yaparak şampiyon oldular ve şike her yerde suçtur. Ersun'un yaptigi ise o dönem suç degildi. Iyi oldugunu söylemiyorum ama şike yapmak kadar kötü şey degil.

ya su forumun yeni mesajlar kismi ne zaman duzelicek? her tikladigimda abuk zubuk hata mesajlari yaziyor.

bu arada hamza senin sulaleni ........

Üst Alt