STSL 15/16 H:2 | Galatasaray 1-2 Osmanlıspor | M.S | 24 Ağustos - Sayfa 119 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:2 | Galatasaray 1-2 Osmanlıspor | M.S | 24 Ağustos

Sabri genel anlamda kotu olabilir ama bugun takimdaki 11 icinde Jose ve Poldi ile en cok begendigim adamdi.
Sabri'nin ligde bu sekilde rahat oynayabilecegi 3-4 takim var.Farkinda misiniz bilmem ama rakipte akip giden kanat yoktu.Dogru duzgun kanatlari olsa o bolgeden kac tane kontra yerdik Allah bilir.Torjenin golunde hatanin %50 si Sabri'nindi

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Umuta kufretmeye gerek yok. Su halimizin sorumlusu Umut degil

halimizin sorumlusu hamza.

Sahada hiçbirşey yapmadan 9 trilyon para alan umutu ben es geçmem.

Umut geçen yıldan beri tek hedefim.

Gece yatar ona küfrederim.Sabah kalkar yine ona küfrederim.

Başka bir olaya sinirlenir küfrederim.Ama küfrü de bu arada umutun da diye devam ederek,yine umuta bağlarım.

Adam bende takıntı oldu.

O ölmeden rahat yok bana.

Onun ölümü benim en mutlu günümdür.

Senin tercih eden beynini sevsinler..

Takımın en iyisi Jose'yi çıkartıp , taraftara oynayan , bizi satan Melo'yu almak nedir?

Ne zaman TT yapıyoruz?

Sabri'nin ligde bu sekilde rahat oynayabilecegi 3-4 takim var.Farkinda misiniz bilmem ama rakipte akip giden kanat yoktu.Dogru duzgun kanatlari olsa o bolgeden kac tane kontra yerdik Allah bilir.Torjenin golunde hatanin %50 si Sabri'nindi

İşte o golden itibaren babama laf anlatmaya çalışıyorum.Yok illede hatanın tümü musleranın tamam musleranında hatası var ama aval aval bakan sabrinin de dediğin gibi %50 hatası var.Kalas koysak daha fazla iş görürdü.

İşte o golden itibaren babama laf anlatmaya çalışıyorum.Yok illede hatanın tümü musleranın tamam musleranında hatası var ama aval aval bakan sabrinin de dediğin gibi %50 hatası var.Kalas koysak daha fazla iş görürdü.
Cok sukur halimden anlayan bi renktasim cikti valla.Ya arkadas herkes sabriyi savunuyoda heykel gibi dursa orda adam yine atamaz o golu 5 metre ilerden torjenin onunu acmis napcak acaba diye izliyor sabri reyizleri.Sonra sobro cok oyo osost yopto omo

Neyine etmeyelim birader, kız gibi oyun oynuyor. 2 net gol kaçırdı birinde kız gibi vurdu zaten.
sorumluluktan kaçıyor sürekli. Al gülüm ver gülüm.

ne yaptı da beğendiniz? Götünü rakibe dayayıp faul almaya çalışmaktan başka. 2 pas mı yaptı doğru düzgün?
Gol attı diye övelim mi bi pas vermek için 10 saat düşünüyor, bu çağda böyle futbol kalmadı.

Tamam kardeşim ben sinirli bir adamımdır.Yaşının kaç olduğunu bilmiyorum.Çok gerginim ağır konuşmak istemiyorum.Kimi nasıl değerlendiriyosan değerlendir.Bazen bu forumda bazıları insanın sınırlarını zorluyorlar saçmalıklarıyla.Ulan selçuğun ceza sahasında 2 tane kafa topuna vurup gol pozisyona girdiğini geldiğinden beri görmemişim adam hala selçuk böyle selçuk şöyle diyor.Selçuk,sabri,podolski.Bu adamlar g.tünü yırttı bugün g.tünü.Azcık maçı izleyin takıntılarınızla girmeyin şu foruma

halimizin sorumlusu hamza.

Sahada hiçbirşey yapmadan 9 trilyon para alan umutu ben es geçmem.

Umut geçen yıldan beri tek hedefim.

Gece yatar ona küfrederim.Sabah kalkar yine ona küfrederim.

Başka bir olaya sinirlenir küfrederim.Ama küfrü de bu arada umutun da diye devam ederek,yine umuta bağlarım.

Adam bende takıntı oldu.

O ölmeden rahat yok bana.

Onun ölümü benim en mutlu günümdür.

Sen kufrunu et ama emin ol umutum umrunda bile degildir taraftarin protestosu kufru. senelik 2m. euroyu cukkaliyor o yetenekle. Ayrica kimseyede silah zoruyla beni oynatin lan demiyor.

Bence %90 Muslera'nindi. Muslera daha isinamadi lige. Konsantrasyonunu geri sagladiginda duzelecek insallah. Bu maclik konusuyorum, Sabri Telles'i 10'a katladi bu macta. Carole'e sans verilmeli. Telles'in kulaginin cekilmesi lazim. Ve sag bek ihtiyaci stoper ve bitirici forvet ile birlikte elzem. Bu konuda hemfikir olmayan yoktur sanirim.

Sen kufrunu et ama emin ol umutum umrunda bile degildir taraftarin protestosu kufru. senelik 2m. euroyu cukkaliyor o yetenekle. Ayrica kimseyede silah zoruyla beni oynatin lan demiyor.

insanda biraz şeref olur.trilyonları alacaksın,ama takıma hiçbirşey vermeyeceksin.

İlk 11 de oynamaya devam edeceksin.Varmı böyle birşey?Var.nerede?Galatasaray yerliler çiftliğinde.

Allahından bulasın umut allahından bulasın.

Al hamzanı da yanında.Defolun gidin akhisara ey umut.Köftecilik yapın.İkinizden de bir cacık olmaz.

Üst Alt