STSL 15/16 H:2 | Rizespor 1-1 Fenerbahçe | M.S | 23 Ağustos - Sayfa 29 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:2 | Rizespor 1-1 Fenerbahçe | M.S | 23 Ağustos

Maçın berabere biteceği belliydi zaten, Fener büyük taktiksel hatalar yapıyor. Düzeltene kadar açabileceğimiz kadar puan farkını açmalıyız.

Periera burayı Portekiz veya Yunanistan değil. Ligimize kalitesiz diyoruz ama zor ligdir...

Rıdvan çok bozulmuş , Güntekin'e atar yapıyor

nani persie fernandao alayı hikaye.

Bunlar top falan oynayamıyor.Resmen kör dövüş var sahada.Teknik taktikleri de yok.

Gram çekincem kalmadı bu şikecilerden :)

ilk 10 hafta bu tür puan kayıpları bekliyordum ben bu yüzden şaşırtıcı bir sonuç değil. Yeni bir yapılanma ve en önemlisi yeni + Türkiyeyi henüz bilmeyen bir TD. Bu da takımın oturması için zaman lazım demek.

Normal bir beraberlik.

Bu 10 haftalık dönemde biz ne yapacağız onu merak ediyorum (Hazır, birbirine alışmış bir takımız sözde)

Son düzenleme:
Çok karşı çıkan olacakta Koray Altınay bizim orta sahaya iyi sertlik katardı aslında bugünde çok iyi oynadı fiziği acayip güçlü bi futbolcuya göre. Yerli kovalıyoruz zaten paso bari alsak en azından. Takımda 3 senedir Melo'nun alternatifi yok.

Arkadaş şu foruma ne zaman girsem maç esnasında yazılanlarla maç sonunda yazılanlar arasındaki farktan kornealarım alev alıyor. maç esnasında 102 puanla Fb'yi şampiyon ilan eden adam şimdi de şampiyonuz tamam diyor :D

Adamlar kaleye gidemiyor, tek şut atmış bala g.te bir gol var. Rıdvan'ın da dediği gibi rakip kaleciyi gören yok ama sırf skor 1-0 diye Fb müthüş , uu beybi. Tamamen skora odaklı yorum yapıyorsunuz, herkes futboldan anlayacak diye bir şey yok, yapmayın gerçekten komik değil.

ben mackolik ve sahadan ı ne zaman açsam dakika bakmak için fb son dk golü atıyodu bu sefer bakmadım puan kaybetti bundan sonra açmam o lanet siteleri

Üst Alt