STSL 15/16 H:20 | Galatasaray 0-0 Konyaspor | M.S | 6 Şubat - Sayfa 54 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:20 | Galatasaray 0-0 Konyaspor | M.S | 6 Şubat

Denizli yine masala anlatacak. ben bu adamı iyi tanıyorum takım son sırada bile olsa asla istifa etmez hep masala anlatır yeni hedefler verir. asıl fırtına lazio maçlarından sonra kopacak uefadan elendikten sonra takım makım kalmaz ortada. sneijder ve poldi gibi yabancılar kalan maçlarda gitmek için oynamamaya başlarsa ne olacak bakalım. takımın gol atacak tek adamıda sakatlandı sezon bitti.

Kurtarıcı olarak Sabri'nin oyuna girdiği takımı yaratan Hamza kahraman oldu iyi mi:D Hamza'nın gönderilmesi bence de yanlıştı sene başı gitmesi gerekiyordu. Denizli daha beter gerçi yenemiyorsan yenilme kafasındaki bi adam galatasarayda tutmaz. 2 dönem arasındaki bence temel fark Denizli takımın yükünü geri çekmeye çalşıyor pozisyon vermemek için ama bizim takımın nefesi yetmiyor buna. Kanat oyuncuları falan geri de pozisyon alsın istiyor da o güçleri yok. Hamza hücum oyuncularına geride pozisyon aldırmıyordu önde iş yapsınlar diye doğru yapıyordu ama bu sefer de defansı öne çekemediği için 50 metre bomboş orta saha oluyordu. Suç net Hamza'nın bu kadroyla hiçbir bok olmaz. Bu takıma hiçbirşey oynatamazsın ya çok pozisyon verirsin ya da böyle özürlü gibi geçer maçlar. Sene başı hiç yoktan birkaç kiralık oyuncu daha alınabilirdi hamle amacıyla. Ama biz Bruma'yı falan da gönderdik hiç hamle şansımız kalmasın diye.

Benim yönetici olmak gibi bir isteğim olmadı hiçbir zaman istersem olabilir neden olmasın :) Lakin ne olursam olayım en azından şikebahçeli iken Galatasaraylı gibi görünmeye çalışıp forumları trollemek gibi bir şerefsizlik içerisinde yer almıyorum. Yarası olan gocunsun...

Sana birşey kanıtlamak zorunda değilim

Beni bilenler biliyor o bana yeter

Hamza hazıra kondu. Prandelli sezon öncesi takımı çok iyi çalıştırmıştı, hatırlayın geçen sene son dakikalarda hayvan gibi oynuyorlardı ve kaç tane gol attık.

Bir de bu sene Hamza'nın çalıştırdığı takıma bakın yürüyecek halleri yok ve sakatlıklar başladı.

Hamza iyi diyenler neyin kafasını yaşıyor, takımın içine etti gitti hala Hamza Hamza

Sinirlenmemek elde değil, sabır.....

Geçen sene çoğu golü de son dakikalarda attık. Hamza'nın hazıra konduğu bu sene çok belli oldu. Adelesi atmayan kalmadı takımda neredeyse.

Artik burama geldi sovmeden duramayacagim bu Umuta Ulan yeteneksiz ulan mal ulan hiyar sahada ne yaparsin lan sen lan ozurlu bir tane sutun yok ne verkac yaptin ne top alabildin ulan birde forvet diye koca sezonu bununla gecirecegiz senin ta'e kosusuna kosayim senin.Ulan sutun yok sutun!!!!!!!!!

Hamza kadar taş düşsün başınıza.

Ne Hamzaymış be arkadaş. Mourinho Pep falan bile bu kadar övülmüyor burada.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Dostlar, Galatasaraylılar, Renktaşlar; Olanları olduğu yerde bırakmayı öğrenin artık. Ortaya çıkan her olumsuzluk sonrası kör ölür badem gözlü olur şiarı ile hareket etmekten vazgeçin.

Şu an gelinen manzaranın sizler kabul etseniz de etmeseniz de, iki ana sorumlusu vardır. Birisi Hamza Hoca'dır diğeri de Şaşkın Başkan'dır. Sene başında başımıza gelecekler ortadaydı. Bırakın artık kişiler odaklı yaşamayı. Kasabın arkasında dolanan kedi misali mırıldanmak Galatasaray taraftarına yakışmıyor. Bazılarınızın başarısızlığı pusuda beklediğini görmek dahi can sıkıcı. Bursa ligi bizim üzerimizde falan tamamlasa zil takıp oynayacakmış gibi duruyorsunuz ki, bu da güzel bir izlenim değil. Neyse bu sene dediğim gibi baştan kayıptı zaten. Gereksiz ümitler besleyip birbirinizi de kırmayın. Hamza Hoca olsa şöyle olurdu. Burak'ı satan şampiyonluğu satar falan palavraları ile Galatasaray bir adım ileri gitmez. Öyle yada böyle bu seneyi Mustafa dede ile tamamlayacağız. Ümidim odur ki, önümüzdeki seneye başarıya aç bir hoca ve oyuncu grubu ile başlarız.

Abartmaya gerek yok. Bundan çok daha iyiydik. Ligin en çok şut atan, en çok pozisyona giren takımıydık.
Takimin kondisyonu yerlerde efendiii.Denizli mi yaptirdi bu takima kamp ? Ilk haftalar neysede sonlara dogru bu kondisyon dususunun tek sorumlusu yazin takimi temmuzun sonuna dogru toplayan hamzadir

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Takimin kondisyonu yerlerde efendiii.Denizli mi yaptirdi bu takima kamp ? Ilk haftalar neysede sonlara dogru bu kondisyon dususunun tek sorumlusu yazin takimi temmuzun sonuna dogru toplayan hamzadir

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ne anlıyosun kondisyondan da konuşuyosun? Kamptamıydın? Takımın hala kondisyon sorunu yok....Konuşmak için konuşuyosun.

Dostlar, Galatasaraylılar, Renktaşlar; Olanları olduğu yerde bırakmayı öğrenin artık. Ortaya çıkan her olumsuzluk sonrası kör ölür badem gözlü olur şiarı ile hareket etmekten vazgeçin.

Şu an gelinen manzaranın sizler kabul etseniz de etmeseniz de, iki ana sorumlusu vardır. Birisi Hamza Hoca'dır diğeri de Şaşkın Başkan'dır. Sene başında başımıza gelecekler ortadaydı. Bırakın artık kişiler odaklı yaşamayı. Kasabın arkasında dolanan kedi misali mırıldanmak Galatasaray taraftarına yakışmıyor. Bazılarınızın başarısızlığı pusuda beklediğini görmek dahi can sıkıcı. Bursa ligi bizim üzerimizde falan tamamlasa zil takıp oynayacakmış gibi duruyorsunuz ki, bu da güzel bir izlenim değil. Neyse bu sene dediğim gibi baştan kayıptı zaten. Gereksiz ümitler besleyip birbirinizi de kırmayın. Hamza Hoca olsa şöyle olurdu. Burak'ı satan şampiyonluğu satar falan palavraları ile Galatasaray bir adım ileri gitmez. Öyle yada böyle bu seneyi Mustafa dede ile tamamlayacağız. Ümidim odur ki, önümüzdeki seneye başarıya aç bir hoca ve oyuncu grubu ile başlarız.
Kardeşim çok doğru demişsin. Hanzolu Bursa ligi bizim önümüzde tamamlasa zil takıp oynayacak tipler var bu forumda çok enteresan :)

2 gol yiyorduk ama potadaydık. Şimdiki durumdan memnunsun heralde.

Potadaydık da bu kadroyla şampiyon mu olacaktık ? TR Kupası maçlarına bile yedek kadro çıkamıyorduk rotasyon oyuncumuz yok diye. Son haftalarda şampiyonluğu kaybetsek daha mı iyiydi ? Ne güzel işte sindire sindire olamayacağımızı anlıyoruz. Denizli, Trabzon facialarına gerek yok.

bu takim bu saatden sonra hickimseyi yenemiceni kanitladi vasat rezil konyayi yenemedik adamlarin topcusu bile yok dünkü antalya bize 5cekerdi! en kizdigim nokta rezil trübün taraftarinin kedi gibi sesini gram cikarmamasi!

Potadaydık da bu kadroyla şampiyon mu olacaktık ? TR Kupası maçlarına bile yedek kadro çıkamıyorduk rotasyon oyuncumuz yok diye. Son haftalarda şampiyonluğu kaybetsek daha mı iyiydi ? Ne güzel işte sindire sindire olamayacağımızı anlıyoruz. Denizli, Trabzon facialarına gerek yok.

Tabiki şampiyon olabilirdik. Geçen sene bu kadro şampiyon olmadımı? Gene olabilirdi. Neyse uzatmayalım.

Üst Alt