STSL 15/16 H:23 | Fenerbahçe 2-0 Beşiktaş | M.S | 29 Şubat - Sayfa 34 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:23 | Fenerbahçe 2-0 Beşiktaş | M.S | 29 Şubat

12790873_1406468199382428_4042266169930863454_n.jpg

Özeti seyrettim. İki taraf da hemen hemen yakın sayıda pozisyon bulmuşlar ama Beşiktaş'ın 2. yarıdaki baskıdan gol çıkaramaması üzücü olmuş.

Yanılmıyorsam Rio Ferdinand Arsenal - ManU maçından sonra Arsenal'deki lider oyuncu eksikliğinin şampiyonluğu etkileyebileceğini söylemişti. Bunu sezon boyunca söyleyenler de oldu Arsenal zirveye daha yakınken. Beşiktaş için de aynı durum geçerli. Genç oyuncularla tecrübeli oyuncuların olduğu bi takım kurmuşlar ama lider eksikliği var. Buna Şenol Güneş ve Beşiktaş'ın DNA'sı da eklenince şampiyon olmaları zor görünüyor.

Gitmeden de alıyorlar zaten ne fark eder

İşte bu sefer borç yapmadan alacak. 70 milyon harcarken kasadan mı aldı zannediyorsun? Kredi artı Ülker'e yaptığı kucak dansından sonra revizyon yapabildi. Şimdi niye zannediyorsun kapı kapı üye olun , yandex'e girin , Türkiye Kupasından zarar ediyoruz , kesinlikle şampi olmamız lazım gibi konuşuyor. Yumurta dayandı hatta girmek üzere...

Sent from my iPhone using Tapatalk

İşte bu sefer borç yapmadan alacak. 70 milyon harcarken kasadan mı aldı zannediyorsun? Kredi artı Ülker'e yaptığı kucak dansından sonra revizyon yapabildi. Şimdi niye zannediyorsun kapı kapı üye olun , yandex'e girin , Türkiye Kupasından zarar ediyoruz , kesinlikle şampi olmamız lazım gibi konuşuyor. Yumurta dayandı hatta girmek üzere...

Olabilir bu benim düşüncem saçma sapan gurur lan laflarını duymak istemiyorum

İkisi arasında kıyaslama olacaksa Fenerbahçe her türlü daha fazla gururlu ve onurludur

İkisi arasında kıyaslama olacaksa Fenerbahçe her türlü daha fazla gururlu ve onurludur

fenerin onurlu olup olmaması beni ilgilendirmez. Beni tek ilgilendiren Galatasaray'ımızın menfaatleridir. Ve bu durumda kargaların şampiyon olması bizim için daha hayırlı...

Ayrıca ha fb ha bjk al birini vur ötekine. İkiside onursuz şerefsizlerdir benim gözümde. Kadıköy'deki hakemlerin kollamasından sonra iyice tiksiniyorum fbden. Bir değil iki değil adamlar her kadıköy maçında net kollanıyor...

Hangi akla hizmet fb nin şampiyon olmasını istiyorsunuz öğrenebilir miyim ? Bu kadar mal olamazsınız heralde değil mi ?

Fenerin tarihindeki tek başarısı derbide bilmem kaç sene kendi evinde mağlup olmadı geyiği başlar şimdi tüm programlarda.

Ezik bir takımın basarisi bu olur.

HUAWEI G7-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sistem o şekilde kurulmuş. Fenerbahçe rezil olmadıktan sonra veya şans faktörü elemine edilmeden orada büyük takımların maç kazanması zor zanaat. Hemen hemen aynı seviyelerde olunca Fenerbahçe de bizi burda yenemiyor mesela son yıllarda.Fakat bunlarınki aynı seviye takımlarda biraz olağan dışı bir istatistiğe gitti. Çeşitli faktörler var elbet. Şans faktörü yanlarında oluyor mesela,ruhani fasa fiso dememek lazım çok gördük. Taraftarları da derbiyi seyretmiyor oynuyor. Taraftar + hakem faktörü o stadda büyük baskı yaratıyor. Koridorlarda cirit atan Aziz ve köpekleri kuduz gibi oldukça, orada futbolun kurallarından öte ağa babalığı teslimiyete alır sportif ruhu. Psikolojik ve dış nedenler var onların ultramegasüper hallerinden ziyade. Öğrenilmiş çaresizlik veya tam tersi öğrenilmiş cesaret de özgüven patlaması yaratıyor onlarda.Diğer takımda bir eziklik,özgüvensizlik,titrek oynama vb. Bu sıralarda bir gol yiyorsun,sonradan aklın başına gelse ne olacak. Hep aynı tiyatro.Bu yüzden bizim atıyorum Arena'daki galibiyet olasılığımız %70 ise onların %80 oluyor.

Son düzenleme:

fenr yazarken bile cümleye büyük başlıyorsun hayırdır? Ne onuru lan ? Daha 2 sene önce başkanları hapisteydi adamların yargıtay danıştay sayıştay uefa cas ne kadar kurum varsa alayı bunların şerefsiz olduğunu tasdiklemiş sen ne gururu onurundan bahsediyorsun ? Trol..

Üst Alt