STSL 15/16 H:23 | Gaziantepspor 2-0 Galatasaray | M.S | 28 Şubat - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:23 | Gaziantepspor 2-0 Galatasaray | M.S | 28 Şubat

ben antep galip veya yenilmeze yüklü bascam madem bu sene gassaraydan bize hayir yok bari bikez olsun üzerinden para kazanayim

CcSwd7NWwAA0SFx.jpg

lig tv (kaynak Aslanews)

Galatasaray'ın hücum hattı

bakınız, dikkatinizi çekiyorum, Galatasaray'ın, Türkiye'nin her alanda en büyük kulübü, en çok kupaya sahip, Avrupa kupaları bulunan, en çok gelire sahip, en çok taraftara sahip kulübü Galatasaray'ın hücum hattı

--------Umut--------
Olcan--Bilal--Sabri

Şu hücum hattı Merzifonspor ve ya Çemişgezekspor'da olsa garipsemem. Hücum hattında oynayan dört oyuncu da PTT 1.lig ve ya STSL alt sıra takımlarında oynayacak seviyedeki oyuncular.

World Soccer dergisinin 'Gezegen üzerindeki 500 en önemli futbolcu' listesinde Galatasaray'dan Sneijder, Selçuk İnan ve Semih Kaya yer aldı.

:D

Dün kadro yu verdim ya arkadas.

Muslera-Linnes-Koray-Balta-Carole-Chedjou-Selcuk-Yasin-Bilal-Sabri-Pala

Denayer Emre Jose yedek. Abv

Gesendet von meinem C6903 mit Tapatalk

Altyapı o kadar leş durumdaki onca eksiğe rağmen kimse giremiyor. A takım zaten kötü hiç değilse altyapı iyi olsa da heyecanlansak ama o bile beter..

United ve Chelsea kötü durumda ama pek çok maçta 3-4 tane 20 yaş altı oyuncuları oynuyor.

Üst Alt