STSL 15/16 H:24 | Galatasaray 3-3 Başakşehir | M.S | 6 Mart - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:24 | Galatasaray 3-3 Başakşehir | M.S | 6 Mart

Bence Orhan Atik,Denizli gibi 11'i denemiyor idmanlarda aslarla yedekleri karıştırmış gibi.11 tahmini yapmak doğru olmaz.

Bence Orhan Atik,Denizli gibi 11'i denemiyor idmanlarda aslarla yedekleri karıştırmış gibi.11 tahmini yapmak doğru olmaz.

Donk ta enfeksiyon varmis, orta saha icin mecburen Jose oynayacak gibi; kadroda oyuncu kalmadi

ama haklisin, mesela Linnes/Denayer "yedek" kadroda; fazla mantikli gelmiyor bu cünkü takimda sag bek yok

Donk ta enfeksiyon varmis, orta saha icin mecburen Jose oynayacak gibi; kadroda oyuncu kalmadi

ama haklisin, mesela Linnes/Denayer "yedek" kadroda; fazla mantikli gelmiyor bu cünkü takimda sag bek yok

Ben de bu yüzden yazdım.

Linnes,Denayer'in dışında Tarık da yedek gözüküyordu.Sabri de sakat sağ bekte oynayacak adam kalmıyor.Ayrıca fotolara göre stoperde Balta 11'de,Denayer ve Semih de yedek gözüküyordu.Balta'nın partneri için sadece fotolarda gözükmeyen Koray kalıyor geriye.Onu da oynatacağını hiç sanmıyorum.

Bence karıştırmış kadroları.

maçları hiç izliyomusun istiyosan sana maçla ilgili video hazırlıyım chedjou yüzünden bu sezon kaç tane gol yedik kaç tane kademe hatası yaptı posizyon hatası yaptı gösterim tek tek bunlar galatsarayda oynayacak topçu felan degil
Maçları oldukça iyi takip ediyorum ama geçen yılki gibi her maçı 90 dk izlemiyorum bu yıl,Yinede oyuncuların bu yılki performansını rahatça yorumlayabilirim,Sen defanstaki suçu Chede yıkarak bi kere çok yanlış yerden geldin,çünkü takımın orta sahası tel tel dökülüyor ve bekleri bek değil Sabri,Olcan çoğu Tarığın bazı maçlarda oynadığını göz önünde tutarsak sadece stopere yükleyemezsin bunları,Ama stoperlerin performansını değerlendirirsek,Chedjounun diğerlerinden iyi olduğunu düşünüyorum harika olduğundan değil ama öbürlerinden daha kesici ve sert olduğundan,Mesela Chedjounun ilk hafta Sivas maçında harika bir performansı vardı aklıma gelenlerden çok iyiydi o maçta çoğu maçtada en az vasat oynamıştır.

Sakatlardan dolayı kadro 18 kişiye tamamlanmıyor bile.Yedeğe 2 kaleci alıp Eray konursa 18 oluyor veya Volkan Pala 18'e girecek.

Bu arada Carole Fb maçına yetişmeyecekse Olcan'ın bu maçta sarı kart görüp temizlenmesi iyi olur.Fb maçında Balta sol bekte olmamalı.

-------------Muslera-----------
Linnes-Denayer-Balta-Olcan
---------Selçuk--Donk--------
Yasin------Sneijder------Poldi
--------------Umud-----------

Cenk,Semih,Koray,Tarık,Jose,Çolak

Maçları oldukça iyi takip ediyorum ama geçen yılki gibi her maçı 90 dk izlemiyorum bu yıl,Yinede oyuncuların bu yılki performansını rahatça yorumlayabilirim,Sen defanstaki suçu Chede yıkarak bi kere çok yanlış yerden geldin,çünkü takımın orta sahası tel tel dökülüyor ve bekleri bek değil Sabri,Olcan çoğu Tarığın bazı maçlarda oynadığını göz önünde tutarsak sadece stopere yükleyemezsin bunları,Ama stoperlerin performansını değerlendirirsek,Chedjounun diğerlerinden iyi olduğunu düşünüyorum harika olduğundan değil ama öbürlerinden daha kesici ve sert olduğundan,Mesela Chedjounun ilk hafta Sivas maçında harika bir performansı vardı aklıma gelenlerden çok iyiydi o maçta çoğu maçtada en az vasat oynamıştır.

çogu maçta onun yüzünden gol yedik be renktaş ısrarcı olma bukadar neyini begeniyosun bak chedjou adam kaçırıyo çok riskli hareketli fazla kademe anlayışı sıfır liderlik özelligi yok denecek kadar az pozisyon alması sıfır korner atışarında bak bi nasıl hatalar yaptı olcan tarık konusunda bir şey demem ama sabri konusunda kapasitesi 10 üzerinden 4 veya 5 ama takımda mücadele Galatasaray ruhunu koruyan maaşından ilk indiirim o yapan adam bu kadar vefasız olmayın

Son düzenleme:
çogu maçta onun yüzünden gol yedik be renktaş ısrarcı olma bukadar neyini begeniyosun bak chedjou adam kaçırıyo çok riskli hareketli fazla kademe anlayışı sıfır liderlik özelligi yok denecek kadar az pozisyon alması sıfır korner atışarında bak bi nasıl hatalar yaptı olcan tarık konusunda bir şey demem ama sabri konusunda kapasitesi 10 üzerinden 4 veya 5 ama takımda mücadele Galatasaray ruhunu koruyan maaşından ilk indiirim o yapan adam bu kadar vefasız olmayın
Chedjouyu eleştirip Sabriyi savunuyorsun bu ne tezatlık,Sabri yüzünden yediğimiz goller Chedjouyu 2 ile çarpar Sabrinin Galatasaray ruhu fln umrumda değil bunu beleşe yapmıyor bu adam 1.8 M € Alıyor neyin vefası bu.

Koray yine günah kecisi ilan edildi Antep macinda vay be. Iste bu kadar futboldan anliyoruz.

Bir yandan herkes genc oyuncu istiyoruz genc oyuncu istiyoruz diye yanar tutusur, diger taraftan da hic ama hic bir sekilde sabir ve tolerans gösterilmez genc oyunculara. Daha güvenip de 3-4 mac üstüste oynatilmiyor bu cocuklar. 1 mac oynuyor sonra yine kulübeye hapis.

Ama Selcuk, Sabri, Olcan gibi gereksiz heriflerin yaptigi hatalar genclerin yaptigi hatalar kadar göze batmaz. Ayrica Antep macinda 2.golde tüm ihaleyi Koray'a yikmak ancak futboldan bir bok anlamadiginizin kanitidir.

bizim anladıgımız bukadar giderler kıytırık donk ile chedjoyu kadroya yazarlar koray bunlardan 2 gömlek üstün trabzon maçı ipini kopardı olmayan peanltıyı çalarak korayı bitirdiler yazık

Bilal emmi göbekte, Jose kanatta, Poldi en ileri uçta. Emre Çolak da ilk 11'de oynasın. Takım en azından pas yapar, top çevirir.

Ben Bu sene yedigimiz gollerin en az yarisini Hakan Balta ve Semih Kayanin kisisel hatalarindan yedigimizi düsünüyorum... Ama gel görki ne medyada nede forumda hakan baltanin bu hatalarini gören yada dile getiren neredeyse yok..hakan baltanin bir tane dahi kafa topu aldigini hatirlamiyorum defansta, adam kacirmasi dönüslerdeki yavasligi ya ne bileyim koray hakan baltadan kötümü arkadas??? nedir bu adami bu kadar özel yapan her mac ilk 11 oynama zorunlulugumu var?? gecen akhisar macini seyrettinizmi bir pozisyonda 4 metre geriden gelen forvete gecilip arkasindan yere düsüp yuvarlandigi pozisyon ben amatör ligde futbol oynadigim icin pozisyonu size anlatayim, ayaklarinda kuvvet kalmadigi icin düsme pozisyonudur o..kondisyon olarakda bitik takim...

Başakşehir durdurulmalı yoksa bu sene yine avrupa ya gidecekler. Taraftarsiz takim ne isi var avrupada

Vodafone Smart ultra 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Muslera
Linnes Koray Denayer Olcan
Chedjou Bilal/Jose
Yasin S10 Podolski
Volkan Pala

Carole'ün sakatlığı geçmişse O'nun da oynaması lazım.Tabii bu kadronun çıkacağını zannetmiyorum.Yine Umut,Selçuk falan oynar kesin.

Ersun Yanal LigTV de cok güzel anlatti Antep olayini.

O Antep'in attigi ikinci golde izleyiciler Koray'i hatali bulur ama diğer oyuncularin verdigi aciktan kaynaklanan o gol pasi konusulmaz.

Kisaca Koray orda birsey yapamaz diyor, zaten adamina yakin, Sabri adamina yakin ama diğer oyuncularin hic biri gerekli savunmayi yapmiyor.

Türkiye de olay böyle iste. Ben Koray'in hemen kesilecegini Lazio macinda söylemistim. Cocuk hatasiz oynuyor ama diğer oyunculardan dolayi hatali gözüktügü icin kesiliyor..

Valla bu haksizlik aklima gelince elim ayagim titriyor.

Gesendet von meinem C6903 mit Tapatalk

Ersun Yanal LigTV de cok güzel anlatti Antep olayini.

O Antep'in attigi ikinci golde izleyiciler Koray'i hatali bulur ama diğer oyuncularin verdigi aciktan kaynaklanan o gol pasi konusulmaz.

Kisaca Koray orda birsey yapamaz diyor, zaten adamina yakin, Sabri adamina yakin ama diğer oyuncularin hic biri gerekli savunmayi yapmiyor.

Türkiye de olay böyle iste. Ben Koray'in hemen kesilecegini Lazio macinda söylemistim. Cocuk hatasiz oynuyor ama diğer oyunculardan dolayi hatali gözüktügü icin kesiliyor..

Valla bu haksizlik aklima gelince elim ayagim titriyor.

g8AjNZ.png

Gecen mac sonunda Koray'in konusunda bu resmi paylasip bir soru sormustum. Biri bana bu boslugu aciklasin demistim. Sasirmadim kimse cevap veremedi, cünkü verilecek cevabi yok. Allah askina orada hic bir stoper derinleme bir pasin atilacagini varsayarak pozisyon almaz bilmem kac tane herif duruyorken topun oldugu bölgede.

Sen orada bu boslugu yarat sonra da stopere yükle bütün sucu. Yok ya bu kadar kolay mi. Gece az yazmisim, "gol atmak=iyi forvet olmak" "cok kosmak=iyi mücadele etmek" gibi seylerden sonra bir de "gol yemek = kaleci veya defans hatasi demek" düsüncesi mevcut ülkede.

O degilde Akhisar-Fener macinda Rodallega oynamiyormus.

Kasimpasa macinda Eren oynamamis, Bursa macinda Serdar Aziz oynamamis..

Ne ayak?

g8AjNZ.png

Gecen mac sonunda Koray'in konusunda bu resmi paylasip bir soru sormustum. Biri bana bu boslugu aciklasin demistim. Sasirmadim kimse cevap veremedi, cünkü verilecek cevabi yok. Allah askina orada hic bir stoper derinleme bir pasin atilacagini varsayarak pozisyon almaz bilmem kac tane herif duruyorken topun oldugu bölgede.

Sen orada bu boslugu yarat sonra da stopere yükle bütün sucu. Yok ya bu kadar kolay mi. Gece az yazmisim, "gol atmak=iyi forvet olmak" "cok kosmak=iyi mücadele etmek" gibi seylerden sonra bir de "gol yemek = kaleci veya defans hatasi demek" düsüncesi mevcut ülkede.
Insani deli eden nokta şu: Hadi taraftarin cogu anlamiyor, ama bizim TDler de öyle düşünüyor.

Yani futboldan anlamayanlar yönetiyor bu kulübü, anlasaydilar Koray kesik yemezdi.

Ulan ayni mac Balta savunmanin anasini aglatti Koray iki gol kurtardi. Ayni macti yanilmiyorsam.

Üst Alt