STSL 15/16 H:25 | Fenerbahçe 1-0 Kayserispor | MS | 13 Mart - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:25 | Fenerbahçe 1-0 Kayserispor | MS | 13 Mart

Bunları haftaya yenmek farz oldu. Bu şeref yoksunu şikeci aziz uşaklarını yenecekler ya yenecekler. O maçı kaybederlerse....

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3 tane daha krımızı gösterip hükmen galip getirecek bence şikecileri.Değişiklik olsun çünkü her seferinde penle kazanıyorlar.Bu maçtaki senaryoda bu olmalı.

Ve beklenen oldu...

Umarım beşiktaş şampiyon olurda şunlar göt olur.

Edit:ilahi adalet

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bence o looser karakteri tamamen Şenol Güneş kaynaklı. Adamın psikolojisi takımını da etkiliyor. Yoksa oynadıkları topa bakarsan dün 5-6 yapmaları lazımdı. Lakin Şenol'un gerginliği takımına da yansıyor bence.
Bence haksızlık ediyorsunuz.Neye göre looser?Hagilerle-Hakan Şükürlerle-Alexlerle ve sınırsız medya gücüyle mi oynadı şampiyon olamadı?
Ayrıca 2010-2011 sezonunu şike olarak görüyarsınız bu adamın apoletinde 1 şampiyonluk yazıyor :) Bana göre elindeki imkanlara göre en başarılı hocalardan biridir.

Bence haksızlık ediyorsunuz.Neye göre looser?Hagilerle-Hakan Şükürlerle-Alexlerle ve sınırsız medya gücüyle mi oynadı şampiyon olamadı?
Ayrıca 2010-2011 sezonunu şike olarak görüyarsınız bu adamın apoletinde 1 şampiyonluk yazıyor :) Bana göre elindeki imkanlara göre en başarılı hocalardan biridir.

Bence haksızlık etmiyorum. Zira Şenol Hoca cidden iyi bir hoca o konuda hakkını veririm. Ama yaşadıkları onu menfi etkilemiş bence. Evet Trabzon'un başında inanılmaz iki şampiyonluk verdi ki, bunlardan birisi şikeli sezon. Ama bu hocanın bilinç altına işlemiş gibi duruyor Halil. O yüzden gergin. Misal dün maçı izlerken mimiklerine çok dikkat ettim hocanın inanılmaz derece de gerildiği yüz hatlarından belli. Eleştirim hocalığına değil. Eleştirim psikolojik anlamda direnç göstermemesi noktasında.

Fenerbahçe daha kötü oynamaya başlarsa bir kaç hafta üst üste hükmen mağlubiyetler görebiliriz :D Bu kadar belli edilmez niyet yahu :D

Üst Alt