STSL 15/16 H:28 | Galatasaray 1-1 Rizespor | M.S | 9 Nisan - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:28 | Galatasaray 1-1 Rizespor | M.S | 9 Nisan

Kaybedersek Hikmet kankası Serhat'ın Telegol'üne röportaj verir banko.Beyaz TV,TRT,Ntv ve Aspor'un canlı yayınlarının en az 3'ünde görürüz.Ballandıra ballandıra taktik anlatır hıyar.

Son düzenleme:
Kupayı fner yada konya alırsa ligi 5. Bitiren De uefa ya gidiyor dimi? Onu bile beceremeyebiliriz akhisar filan bizden daha çok hakediyor aslında

Kupayı fner yada konya alırsa ligi 5. Bitiren De uefa ya gidiyor dimi? Onu bile beceremeyebiliriz akhisar filan bizden daha çok hakediyor aslında

Başakşehir ve Konya 3. ve 4. sırayı bırakmazlar bana göre. 5.lik de ise Osmanlı,Akhisar,Trabzon,Kasımpaşa,Bursa gibi iddialı takımlar var. Bu takımlardan en geride Bursa var onunla da aramız da 1 puan fark var herhalde gerisini sen düşün.

mümkünse armayı önemseyenler oynasın.eskişehir maçında çok sinir bozucuydu o 2 gevşek stoperin yaptıkları.golleri onlara yazdım ben.tarık da 10 kişi oynattı zaten.linnes ve carole'a bişey diyemiyorum.iyi niyetliler.seneye çok da faydalı olacaklar.koray-chedjou-denayer bunlar oynamalı.

__________Cenk__________

Denayer___Chedjou___Carole

Linnes___Bilal___Jose___Olcan

Sneijder

Emre_________________Yasin

ewt​

Üst Alt