STSL 15/16 H:30 | Akhisar Belediyespor 3-3 Beşiktaş | M.S | 23 Nisan - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:30 | Akhisar Belediyespor 3-3 Beşiktaş | M.S | 23 Nisan

Beyler benim 3 aylik digiturkplay aboneligim vardi, 99 EUR ödemistim. 15.04'te yenilenecekti yaziyor, otomatik yenileme varmis istemesemde.. Neyse bir kere uzasin, ondan sonra iptal ederim dedim. Bugün tarih 23.04 ve hala herseyi izleyebiliyorum, ama para cekilme fln olmamis.

Yani 15.04'te bitiyordu ve ozm yenilenecekti diyor, yenilendi ama para cekilmedi. Napalim simdi :D ?

Ne yap biliyor musun,nerede beleş oraya yerleş.

Akhisar yatabilir bu da Fenerli şike severlere koyabilir renkdaşım.

azize ve şikecilere girmesi tabi önemli olan yoksa kargalar kendileride biliyor bize rakip olamıyacaklarını 1 degil 10 tanede stad yapsalar

ama bu maç için çok bariz akhisar güzel bir şekilde ihya edilmiştir

bosunamı fiko okadar tayyibe bj yaptı sayın cumhurbaskanım diye

akhisar her zaman hosgorunun ve tevazunun temsilcisi oldu , feneri alkislamislardi ,simdi de stadyumlari bos kalacagina bjk ye ekstra bilet verdiler .. bu tip davranista olan 2-3 takimdan biri ..

kendilerini tebrik ediyorum , spor budur

azize ve şikecilere girmesi tabi önemli olan yoksa kargalar kendileride biliyor bize rakip olamıyacaklarını 1 degil 10 tanede stad yapsalar

neyin kafasi bu :D tayyip ölümüne fenerli

akhisar her zaman hosgorunun ve tevazunun temsilcisi oldu , feneri alkislamislardi ,simdi de stadyumlari bos kalacagina bjk ye ekstra bilet verdiler .. bu tip davranista olan 2-3 takimdan biri ..

kendilerini tebrik ediyorum , spor budur

yahu yapmayın Türkiyede yaşıyoruz bu dedikleriniz anca norveç liginde geçerli ve gerçekçi olur
bunları akhisarlılara yada kargalara söylesek onlar bile hadi ya derler

Oraya girersek çıkamayız. Spor Toto Süper Lig = Cumhurbaşkana Yağ Çekme Ligi

neden oldu diye düşünmek lazımdı. Stadlar bomboş, yağ çeken kazanıyor. Paralel'e hükümetten fazla takan Aziz, dilci Fiko, saraya götüren Abdurrahim.

Yağ çekmezsen de babayı veriyorlar.

Beyler benim 3 aylik digiturkplay aboneligim vardi, 99 EUR ödemistim. 15.04'te yenilenecekti yaziyor, otomatik yenileme varmis istemesemde.. Neyse bir kere uzasin, ondan sonra iptal ederim dedim. Bugün tarih 23.04 ve hala herseyi izleyebiliyorum, ama para cekilme fln olmamis.

Yani 15.04'te bitiyordu ve ozm yenilenecekti diyor, yenilendi ama para cekilmedi. Napalim simdi :D ?

Kardeş Sen ne yap biliyor musun? Dubsmash, Dubblaj - YouTube

Sivas, G.Birliği kaç defa Fener'e peşkeş çekti stadyumu daha önce.

Şimdi de Beşiktaş'a verilmiş işte takılacak bir şey yok.

Takılacaksa toptan takılmalı bunlara.

klupler anlastiktan sonra istanbulda bile oynanabilirdi bu mac , daha hos olurdu .. fenere kimse yapma demiyor ki , o da yapsin , gitsin yarin maci var ts den alsin stadin yarisini ya da istanbulda oynayalim desin

Üst Alt