STSL 15/16 H:4 | Galatasaray 1-1 Mersin İdmanyurdu | M.S | 12 Eylül - Sayfa 85 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:4 | Galatasaray 1-1 Mersin İdmanyurdu | M.S | 12 Eylül

Lukas Podolski: "Yeni bir ülkenin futboluna hemen adapte olmak kolay olmuyor. Biraz daha zamana ihtiyacım var. Lig gerçekten zor bir lig."
Lukas Podolski: "Şampiyonlar Ligi bambaşka bir kulvar. Stat tamamen dolacaktır, her oyuncu da motive olacaktır. Bu maça konsantre olacağız."

burakta oyun görüşü olsa suarez olurmuş

rıdvan seni futbol yorucusu diye televizyona çıkaranın ben :D

ulan bi tek barcayı izliyorsun yurtdışından , bunu dediğine göre onu da gözlerinle izlemiyorsun

Jose Rodriguez: "İstemediğimiz bir sonuç aldık, sonuçta evinizde oynuyorsunuz. Burada puan kaybetmek istemezdik."
Jose Rodriguez: "İlk yarı iyi oynamıyorduk, devre arasında hocamız iyi motive etti, daha iyi oynadık ikinci yarıda."
Jose Rodriguez: "Beni oynatmaya başladığı için hocama çok teşekkür etmek istiyorum. Daha fazla maç oynayıp maç ritmi kazanmam lazım."

gecen sezon hic kirmizi kart gormeyen takim bu sezon 4. macinda 2 kirmizi kartini gordu

aah ah takimi ne hale getirdiler hanzo ve dursun serefsizleri

Haaa hakem de tam (O)t (Ç)imenlik yaptı. Selçuk'un pozisyonunda bildiğin bekledi, çalmadı çalmadı çalmadı, Selçuk da sokarım böyle işe diyip tekmeyi vurdu. Kırmızı doğru ama tamamen hakemin art niyeti.

Yasin'in itilmesi hakem yorumu derim ama ceza sahası dışındaki alanlarda öyle çok itmelik faul oldu ki onlar faulsa bu da kesin penaltıydı. Ayrıca bariz eli de görmedi. Kısacası 1.5 penaltı güme gitti.

Hamza'ya ek olarak hakemin de annesine selamlar.

Galatasaray 3 puanlı sisteme geçildiğinden bugüne yani 30 yıllık zamanda ilk 4 hafta olarak en kötü başlangıcını yapmıştır.

Başkaca bir yorum yapmıyorum.

Ya bisey diycem ilk Hamzayi suclayanlar gercekten balik hafizali olmali.

Bu takima sag acik ve forvet Hamza istemesine ragmen almayan Dursun cibiliyetsizi. Meloyu yollayip son gun yerine adam almayan da Dursun cibiliyetsizi. Kevini son gune birakip alamayan capsiz da Dursun. Sneijdere hala sozlesme yapmayan da Dursun!

Sali gunu Turk futbol tarihinde belki de Dunya futbol tarihinde ilk yasanacak. Ilk kez bir takim CL ye Forma sponsorsuz cikacak. Bu takimin adi Galatasaray!!

Siz hala Hamza diyorsunuz.

Ilk 9 kufur Dursuna, kalan 9 kufur bu cibiliyetsizi taniyip baskan olsun diye oy atanlara, kalan 5 kufur Buraga, sonra Hamzaya gelir.

Hamza evet GS icin yetersiz ama en yetersizi Dursundur!

Son düzenleme:
Üst Alt