STSL 15/16 H:4 | Kasımpaşa 0-1 Fenerbahçe | M.S | 13 Eylül - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:4 | Kasımpaşa 0-1 Fenerbahçe | M.S | 13 Eylül

Dun bizim bayan takimini izledikten sonra fenere laf atanlar var hayret bu kafayla geldigimiz nokta fenerin goller kadar tesaduf degil maalesef...

Adamlar canavar gibi helal olsun savasiyorlar ugrasiyorlar ayakta kaliyorlar

Bizimkiler bayan liginde fairplay odulu alirlar helal olsun evlat ve evlatcilara

Bu fenerin berbat oldugunu degiştirmiyor.

beyler konuyla alakasız ama buraya yazıyorum.

italya ligindeki maçlarda neden 18 kişilik kadroyla değilde 23 kişilik kadroyla sahaya çıkıyor takımlar. yedek kulubesinde saydım 12 adam var :)

nedenini bilen varmı cidden. öle bir kısıtlama yoksa biz niye her hafta adamları tribüne atıyorduk önceki senelerde :D

Carole'ye verilen kirmizi kart Canere her mac iki kez verilmeli. Selcugun dun yaptigi hareket Caner yapsaydi sari almisti.

Kasimpasanin forveti yolunu kesen Kadlece sari yok. Kadlec son adamdi adam gecip gol atabilirdi.

Niye söyleniyorsunuz ki, biz de gecen sene bir bok oynamadan kac tane gol attik. Sirf sansimiz neredeyse her mac yaver gittigi icin sampiyon olduk.

Oynamadan kazanmak futbolda en önemli faktörlerden birisi bence.
Balada olsa hakemlede olsa şikeylede olsun yapıyor adamlar bunu.

Bu ülkede şike yapmayan salaktır zaten

Bizim dün oynadığımız oyundan sonra hiç kimseye laf atamıyorum....

Bizi bu duruma düşürenlerin Allah belasını versin.

aga fener maçlarını niye takip ediyorsunuz ki adamlar şampiyonluğa oynuyor bizi ilgilendiren bir durum yok yani ben fk osmanlı ve antalyayı takip ediyorum rakibimiz onlar sonuçta

beyler konuyla alakasız ama buraya yazıyorum.

italya ligindeki maçlarda neden 18 kişilik kadroyla değilde 23 kişilik kadroyla sahaya çıkıyor takımlar. yedek kulubesinde saydım 12 adam var :)

nedenini bilen varmı cidden. öle bir kısıtlama yoksa biz niye her hafta adamları tribüne atıyorduk önceki senelerde :D

FIFA kitabinda en az 3 en fazla 12 kisi diyor. Bunu belirleyen de ülkenin federasyonu.

şenol hoca şu anda ligin en iyi hocası tartışmasız eğer bu aptal ligte şampiyon olamazsa birdaha hiç olamaz

şikecilerin oyununu görüyoruz bu vitordan bir halt olmaz 1 seneyi belki tamamlar

fener m.citynin ilk yılları gibi play station takımı gibi

bizim ise durum ortada kulüpte başkan ve hoca yok şenol hoca aptal degilse şampiyon olur

Digitürkplay sözleşmem bu ayın sonunda bitiyor. Büyük ihtimalle yenilemeyecem...

Her hafta sonunu sabırsızca bekleyen bir Galatasaray sevdalısınıda bu hale getirdiniz ya....

Allah sizi nasıl biliyorsa öyle yapsın. Burada herkesin küfür ettiği Mancini dönemi bile sabırsızca bekliyordum maçları. Ne oynadığımız belliydi en azından. Kendi evimizde adeta coşuyorduk ama Hamza ile kendi evimizdeki üstünlüğü kaybettik. Bu sene kendi evimizde Derbi kaybedersek şaşırmayın...

Prandelli ve Hamza = ağzımıza yüzümüze şıçtı...

Son düzenleme:
Üst Alt