STSL 15/16 H:5 | Trabzonspor 0-1 Galatasaray | M.S | 19 Eylül - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:5 | Trabzonspor 0-1 Galatasaray | M.S | 19 Eylül

Hamzaya güvenerek A.Madrid handikapını almıştım yanıltmadı sağolsun.

Sırada lazyo var.

Ev sahibi 1.5 üst gol atara gömerim parayı.

Mbia her türlü içimizden geçer.

Hamzanın defolması için mutlaka 2 3 farklı mağlup olmalıyız.Yoksa yenersek bu herif ilk yarının sonuna kadar kalır.Bir an önce bu embesilden kurtulmamız gerekiyor.

Yenmek zorundayız. Puan kaybına tahammül yok.

Muslera
Denayer - Chedjou - Semih - Carole
Jose - Bilal
Sinan - Wesley - Yasin
Burak

Moderatör tarafında düzenlendi:
Eveet... Önce Mersin'e karşı takıldık, sonra Atletico çırptı bizi, şimdi de Trabzon çırpacak. Sonuçta her şey denge için. Hamza ve Dursun yüzsüzdür. İstifa etmezler. Geçen gün ne dedi Dursun ?

"3 yıllığına geldim ben. Hele durun bağam. 3 yıl bekleyeceksiniz artık."

Yani diyor ki, bu daha iyi günleriniz, 3 yıl burdayım, takımı duman etmeden gitmem.

Öyle bir gider ki nasıl olduğunu bile anlayamaz. :)

1-2 alırız...
ben kesinlikle kazanacağımızı düşünüyorum,tabi oyunun başını da görmek lazım..takım demorilize çıkarsa ts bunu ağır cezalandırır..

dengetörden kurtulacağımız maç olarak düşünüyorum !! bu maçı kazanmamız bana göre imkansız beraberlik için dua ediyordur dengetör hiç olmazsa bir kaç maç daha palavra atacak zamanı olur !! ben artık şahsen sıkıldım ve bunaldım bu maçta Trabzon dörtlesin bizi ve artık bu çile bitsin !!!!

Selçuk yok, josede dün ağır konuştuğu için kadro dışı deniyor. Muhtemelen
Muslera
Denayer semih hakan carole
Sabri bilal sneijder yasin
Unut burak

Bu 11 çıkacak bakın görün

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gecen sene prandelliden trabzon maci ile kurtulmustuk.

Biliyorum ilk hamza gidecek ama asıl iş Dursun denen çapsızı yollamak. O gitmeden bize huzur yok.

Üst Alt