STSL 15/16 H:7 | Fenerbahçe 2-2 Akhisar Belediyespor | M.S | 4 Ekim - Sayfa 31 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:7 | Fenerbahçe 2-2 Akhisar Belediyespor | M.S | 4 Ekim

O kural aynı takımın iki veya daha fazla oyuncusu tüm rakip oyuncuları geçtikte sonraki paslaşmada işler bu pozisyon 1 milyon defa ofsayttır

C5303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Topun gerisinde olmak birşey ifade etmiyor sadece 50 metre geriden atılan her topta herkes ofsayt olur o zaman öncelikli kriter rakibin gerisinde olmak.

Sizin bahsettiğiniz kriter pası atan ve alan oyuncu arasında herhangi bir rakip oyuncu yoksa alan oyuncunun topun gerisinde olması beklenir.

Aynen öyle ama baksana yanlış biliyormuşuz biz

A player is in an offside position if: • he is nearer to his opponents’ goal line than both the ball and the second-last opponent

FIFA talimatnamesinde yazan budur. Madde gayet açık.

Yok arkadaş anlaşamayacağız ofsayt veya değil fenere koydular mı, acı acı koydular bu da bana yeter.

Şu pozisyonun izahı dahi yok. 5 metre ofsayt var neredeyse yan hakem çok net görüyor o pozisyonun ofsayt olduğunu ama bayrağı kaldırmıyor. Podolski üzerinden şu pozisyonu savunanlara ne desem bilemedim.40 yılın başında hakem lehimize hata yaptı ama bunlar en kötü her 2.maç hakemle puan alıyor.

Son düzenleme:
Farkindaysaniz lig cok dengeli gidiyor.Acaba sene sonuna kadar boyle mi gidicek.Acaba hamza subliminal mesaj mi veriyordu butun yaz boyunca :D

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Şu pozisyonun izahı dahi yok. 5 metre ofsayt var neredeyse yan hakem çok net görüyor o pozisyonun ofsayt olduğunu ama bayrağı kaldırmıyor. Podolski üzerinden şu pozisyonu savunanlara ne desem bilemedim.40 yılın başında hakem lehimize hata yaptı ama bunlar en kötü her 2.maç hakemle puan alıyor.

İnat edip smod ünvanını aldırtma bana hemşo, Can' ın paylaştığı FİFA talimatnamesi de mi kesmedi?! :mad:...

Üst Alt