STSL 18/19 H:1 | Fenerbahçe 2-1 Bursaspor | MS | 11 Ağustos - Sayfa 23 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 18/19 H:1 | Fenerbahçe 2-1 Bursaspor | MS | 11 Ağustos

fenerbahce'yi begenmedim acikcasi. bekledigimden zayiflar. ayrica bursaspor da iyi mücadele etti ama en az 3-4 adam lazim

forvet stoper sag bek sart bi kere. önde top tutamiyorlar. arkasi follos oldu.

Maçı izlemedim fener varla marla ,hakemle zor bela yeniyorsa bu Bursa'yı Benfica'yı filan eleyemez bunlar. Ligde de işleri zor.

Tekrar yazalim,dun Gomis olmadan rezil sahada uc attigimiz A.Gucu Bursa'ya uc atmistin,ha bana gore onemsiz de bazi arkadaslar surekli boyle seyleri yaziyor ya yenildigimiz takim suna yenilmis falan diye kıssadan hisse

Bu fener deplasmanda kolay puan alsın kafamı keserim ben o kadar kötüler. Ben çok aşırı çoşku ve bizim geçen sene ki arenada ilk maçımız gibi birşeyler bekledim ama işte demekki öyle 3 5 adam değişmekle olmuyormuş biz akıllılık edipde kadroyu full yeniledik. İçerisinde çürükler yokmu var ama kesinlikle en iyisini yaptık. Josef , volkan , topal , neustader 3. sınıf bile topçular değil.

Fenerden bişey olmazda vardan olur, Var olmasa bugün en azından 2-2 bitiyordu.

Rıdvan bile dedi son pozisyona penaltı verecek ve bu sezonda izleyeceğimiz 3-4 penaltı çalınacak dedi.
Bence mesela VAR değil çünkü VAR son pozisyon da hakemi uyardı iş hakeme kaldı ve hakem kararı verdi yoksa VAR o pozisyonla ilgili bir sıkıntı olduğunu söyledi zaten bu sistem onları bir yere kadar kurtaracak Cocu'nun defans ve orta saha kurgusuyla deplasmanlarda dediğim gibi şampiyonluğa havlu atarlar şu oyunuyla deplasman da fenerin kazanacağı maç sayısı 4 veya 5'i geçmez hatta daha da düşük olur bu sene bizle başakşehirin arkasında kalırlar

Maçı izlemedim fener varla marla ,hakemle zor bela yeniyorsa bu Bursa'yı Benfica'yı filan eleyemez bunlar. Ligde de işleri zor.
FB'de Roman ve Topal resmen Skrtel ve Josef'e ayakbagi oluyor. Iyi bir stoper almalari lazim. Orta sahada ise Topal-Souza oynadigi sürece dogru dürüst top oynayamazlar. Baris'i begendim. Ayew ve Giuliano da final paslarinda etkili olursa epey gol atarlar. Soldado ise resmen bitik. Oyuna sonradan giren Dirar tam bir mal bu arada. Malper ve Ekici ile birlikte bu Dirarin oynadigi her mac güleriz.

Bugün ilk 11'de olmayan isimlere baktigimda Elmas, Valbuena, Atif ve Slimani'nin katki yapacak oyuncular oldugunu düsünüyorum sezon boyunca. Su Hollanda'dan gelen Ferdi nasil oyuncu onu merak ediyorum. Baska öyle takima bir katki saglayacak oyunculari yok.

Üst Alt