STSL 18/19 H:10 | Konyaspor 0-1 Başakşehir | MS | 27 Ekim - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
sanırım top oynamak için oyuncuya ihtiyacımız var.takımda 6-7 eksik var hala top oynayalım diyosun.he sinan ve erenle top oynarsın bekle.aa unuttuum eren de sakattı di mi?fatih terim şapkadan tavsanlar cıkartıp oynatır topu artık.basasekhire tabiki pok atıcam.çünkü kadrosu geniş ve iyi ama top oynamıyolar.

bilinçli bi taraftar olmak için gerceklerin farkında olup konusmak lazım @Alper Yılmazlar tuttugun takımın yarısı sakatken,12 kişilik kadrolarla sahaya cıkarken top oynamayı beklemeyeceksin.takımı sabote eden maicon ve forvetsizlikten bahsetmedim bile.
Sergencim canım benim burda yorum yapıp yazınca takımın durumu değismiyo. Nasıl bir totem seklin varsa acil bırak kendini üzme ya da forumdan uzak dur sana abi tavsiyesi

sanırım top oynamak için oyuncuya ihtiyacımız var.takımda 6-7 eksik var hala top oynayalım diyosun.he sinan ve erenle top oynarsın bekle.aa unuttuum eren de sakattı di mi?fatih terim şapkadan tavsanlar cıkartıp oynatır topu artık.basasekhire tabiki pok atıcam.çünkü kadrosu geniş ve iyi ama top oynamıyolar.

bilinçli bi taraftar olmak için gerceklerin farkında olup konusmak lazım @Alper Yılmazlar tuttugun takımın yarısı sakatken,12 kişilik kadrolarla sahaya cıkarken top oynamayı beklemeyeceksin.takımı sabote eden maicon ve forvetsizlikten bahsetmedim bile.
Süper kupa maçından beri top oynamıyoruz, kabullen. Gomis'li kupa kaybettik.

[Xiaomi Mi A2 Lite] cihazımdan GSCimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Insani cileden cikaran bir profilin var.Su tarz seyler yazma deyince darilip guceniyorsun
Tek sorun kadro eksikligi degil ne zaman anlayacaksin asagidaki kadrolar icin de bahanen var mi20181027_181121.png20181027_181101.png

Valla ben ileri gideyim biraz ama
Tudor gittiginden beri stressiz izledigimiz
oyunu domine ettigimiz mac sayisi max 5 6fln dir.
Kendi evimizde bile ustunluk kuramiyoruz rezil osmanli erzurum goztepe pas şov yapiyor taraftar takim ft 90dk adamlarin top cevirmesini izliyoruz

Iyi futbol isteyenler hodzanin kendi kadrosunu kurmasını bekleyecek. 11 12 sezonunu yasi yetenler hatırlar. Yasi yetmeyenler internetten arastirip mac ozetlerini izleyebilir.

Insani cileden cikaran bir profilin var.Su tarz seyler yazma deyince darilip guceniyorsun
Tek sorun kadro eksikligi degil ne zaman anlayacaksin asagidaki kadrolar icin de bahanen var miEkli dosyayı görüntüle 31639Ekli dosyayı görüntüle 31640
erzurum maçında 10 tane gol kaçtı,maçı 4-0 kazansak kimse laf etmeyecekti.ayrıca erzurum toparlandı,bugün kasımpaşayı yenmelerine hakem engel oldu.basaksehire karşı da iyi oynamıslardı.uzaktan golle kaybettiler.sadece hücumda kısırlar.

getirip akhisar maçını koymussun bi de.o maçta sinan en oynanmayacak yerde oynadı sağ kanatta.arkada da mariano var bi de.sırf ilkyarıda 2-3 gol kaçtı,bir de penaltı kacırdık.ilkyarıyı önde kapatsak farklı olacaktı sonuc biizm adımıza.ama serdar azizle başlayan hata zinciri mariano ve muslerayla devam etti.bireysel hataların neden oldugu bi sonuc.ha bi de kırmızı görmesi gereken mustafa denilen arkadaş gol attı duran toptan.kırmızı göreceği pozisyonda dk 63 falandı sanırım.

şimdi gidip mariano,ahmet ve maiconun basrol oynadıgı trabzon maçını koyma önüme.kaybedilen maçlarda bireysel hatalar ön plana cıktı ve yanlıs oyun taktiği.deplasmanda oynamamız gereken oyun için konular da açıldı.geçmişe değil şu ana bak...

tek eksik kadro eksikliği değil evet,bu kadro tudorun eseri.bu takım fatih terimin takımı değil.ve hocanın hiç bi seçenegi yok elinde ne yazıkki...hala bunları unutup boş muhabbet yapıyoruz

Son düzenleme:

ya vasfi sen geneli anlamıyosunki ben ne diyeyim...kadro tudorun kadrosu kardeşim,belhanda ile oynamaya mecbursun şu an.dahası var mı?hala bu takım şu zamandan beri iyi oynamıyo diyosun.elinde 3-4 adam var iyi olarak.takımın diğer yarısı da sakat ne yazıkki...bu takımın kadrosu kalite açısından yetersiz ve yanlıs.değişecek kadro mecbur,o zaman yorumlarız

Arkadas fazla optimist konusuyor GS ile ilgili kabul ediyorum ama siz de basaksehir rezil futbollarla 1-0 , 1-0 kazaniyor adamlara sampiyon muamelesi yapiyorsunuz , ayni rezillikle biz erzurum ya da antalyayi yendigimizde karalar bagliyorsunuz

Yani biz antalya deplasmaninda ne oynadiysak , asagi yukari basaksehir de konyada aynisini oynadi , bjk goztepede , fb rize de bizden de beterdi , yani hemen hemen her takim ayni

Valla ben ileri gideyim biraz ama
Tudor gittiginden beri stressiz izledigimiz
oyunu domine ettigimiz mac sayisi max 5 6fln dir.
Kendi evimizde bile ustunluk kuramiyoruz rezil osmanli erzurum goztepe pas şov yapiyor taraftar takim ft 90dk adamlarin top cevirmesini izliyoruz
Ben bu top oynamıyoruz lafını hazırlık maçlarından beri kullanıyorum. Köy takımı aekya yenildiğimizde kötüyüz dedim diye linç yemiştim.

Arkadas fazla optimist konusuyor GS ile ilgili kabul ediyorum ama siz de basaksehir rezil futbollarla 1-0 , 1-0 kazaniyor adamlara sampiyon muamelesi yapiyorsunuz , ayni rezillikle biz erzurum ya da antalyayi yendigimizde karalar bagliyorsunuz

Yani biz antalya deplasmaninda ne oynadiysak , asagi yukari basaksehir de konyada aynisini oynadi , bjk goztepede , fb rize de bizden de beterdi , yani hemen hemen her takim ayni

Alakası yok, adamlar ne oynadığını biliyor. Doğru düzgün pozisyon vermiyorlar. Bizim gibi şansa değil yaptıkları iş.

Alakası yok, adamlar ne oynadığını biliyor. Doğru düzgün pozisyon vermiyorlar. Bizim gibi şansa değil yaptıkları iş.
Herkes başakşehirin az gol attığına bakarak bişey oynamıyor diyor. Ama adamlar gol yemiyor gol. Adebayorun formsuzluğu yüzünden hücumda etkili olamıyorlar. Devre arası iyi bir forvet alırlarsa en büyük şampiyonluk adayı olurlar

Tudorlu takımın pili 8.haftada bitti bir gazla oynadık işte anlayın artık.

Sonra 5 3 yedik deplasmanda üst üste 4 yenilgi aldık onları da keşke yazsanız Bjk maçı tarihi farkla bile bitebilirdi.

Oster elenişine ise hiç girmiyorum bile Terim yaşasa onu hemen istifa derdiniz.

Tudorlu takımın pili 8.haftada bitti bir gazla oynadık işte anlayın artık.

Sonra 5 3 yedik deplasmanda üst üste 4 yenilgi aldık onları da keşke yazsanız Bjk maçı tarihi farkla bile bitebilirdi.

Oster elenişine ise hiç girmiyorum bile Terim yaşasa onu hemen istifa derdiniz.

Takim daha 9. Haftada pili bitmis gibi oynuyor
Terimle de fark yedik
Akhisardan Tsden

basaksehir yaşı olsa da kadrosu bizden daha iyi.daha takımlar.forvetleri de var üstelik.bizim kadromuz hem kalite acısından yetersiz,hem de belhanda,fegholi gibi gevsekler var.bi de bilmem kaç tane sakat.

sorun fatih terim değil sorun takımın yetersiz olması.kondisyon meselesine gelirsek aynı takım porto deplasmanında 6-7 pozisyona girip çok iyi top oynadı.sorun futbolcularda.teknik ekip,kondisyoner vs bunlara ragmen yetersizse o düzeltilir

seneye 11 de muslera nagotomo serdar veya ozandan biri. emre akbaba kalir. birde onyekuru olabilir kiralanirsa oda net degil. teknik atletik adamlar lazim takima seneye

Üst Alt