STSL 18/19 H:13 | Ankaragücü 1-4 Beşiktaş | MS | 24 Kasım - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Staddaki kalan boşluklar ne olacak şimdi osmanlı stadı kapasite 20 k ydı kayseri stadı 32 k olacak şimdi bjklilere vermesinler kalan yerleri ?

Burada suc tff nin degil ki , sahalarin bakimi ve oynamaya elverisli halde olmasi kuluplerin ve yerel idarelerin sorumlulugu

tff dogru olani yapmis , gecmiste yapmadi ise hatali olan odur , kotu ornek emsal olmaz .... kabahat ankaragucunundur , ayrica bu bir milat olsun , anadoludaki kotu zeminlerden gina geldi artik , beceremiyorlarsa yapsinlar suni cim olsun bitsin

Tarih 18 Aralık 2016

Yer : Ankara Osmanlıspor Stadı

Osmanlıspor’la Galatasaray oynayacak. Maçtan önce bozuk zeminden duyulan endişe federasyona bildiriliyor ama oyna devam tabi.Çapraz bağı kopan Serdar Aziz sezonu kapatıyor!

1542974029623.png

Hala su TFF yi savunuyorsun ya pes gercekten.

He canim he milat olur, bizim böyle bir deplasmanimiz olsun görürsün o maci orada oynatiyorlar mi oynatmiyorlar mi.

Bitiyorum su sevgi pitircigi haline.

Resmen Beşiktaş'ı kayırmışlar
Bizim maçta da Trabzon'un maçta da zemin kötüydü Beşiktaşınız oynayınca mı değiştiriyorsunuz.
Haftaya derbide Kayseri'de oynansın o zaman İnönü'nün zemini de bok gibi? Ama olur mu Bjk'nin dezavantajına ya kabul etmezler.

fiko şakira geldi diye hava atıp duruyordu 1 ay o berbat zeminde oynattı tff, sekiztaşın tff de büyük lobisi var para cezaları affedilir kırmızı kartları verilmez şenol küfür eder 1 maç ceza alır ama en çok mağdur edebiyatı yapanda bunlar

Resmen Ankara’dan kaçırdılar beşiktaşı. En son ne zaman zemin kötü diye maçtan bu kadar kısa süre önce değişiklik yapıldı. Ben hatırlamıyorum. Yanılıyorsam aydınlatırsanız sevinirim.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

yakin zamanda hatirlamiyorum ama biraz da mecbur kaldilar sanirim

bjk kulubu tff ye "cikmayiz bu sartlarda" resti cekmis diye yaziyor nette

Üst Alt