STSL 18/19 H:13 | Göztepe 0-2 Başakşehir | MS | 26 Kasım - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Avciyi su acidan tebrik ediyorum , adam yuruyerek oynayan emre , arda ve adebayor u gecen sene faydalandi , bu sene takim yuzu gostermiyor

Dinamik adamlarla oynuyor

Napolioni , bajic , sistem olunca hepsi iyi gorunur

Bu adamlar bu futbolla nasıl bu kadar puan toplamış anlam veremiyorum.çok kötüler ya.şu sahadaki kadro visca dışında çok rezil ama işte teknik direktör farkıyla önde gidiyorlar bu sene.her maçta duran toptan gol bulmaları da bi yerde bitmeli.

Basak da en önemli 2 oyuncusu Emre B. ve Adebayor oynamıyor ama adamlar taş gibi.. Çıkıp oynuyorlar.. O yok, bu yok farketmiyor.. Bu durum birilerine ders olur umarım.

Basaksehir iyi kapanmaktan baska şu an icin hic bir halt yapmıyo. Sürekli ileri sisir ve kapan. Gecen sene ki paslasmaları filan hikaye olmus.
Yani avcı diyor ki 3 senedir sampiyonluğun icindeyiz hücumla bir bok olmadı bari birde defans deniyim

Bu adamlar bu futbolla nasıl bu kadar puan toplamış anlam veremiyorum.çok kötüler ya.şu sahadaki kadro visca dışında çok rezil ama işte teknik direktör farkıyla önde gidiyorlar bu sene.her maçta duran toptan gol bulmaları da bi yerde bitmeli.

Genelde ben de o fikirdeyim ama su mac 3-4 net pozisyonlari var

Beto macta tutuyor goztepeyi su ana dek

Bu galibiyet hiç iyi olmadı şimdiden fark 6 puan oldu...
Bizim daha iki tane taş gibi deplasmanımız var...
O iki deplasmandan 4 puan şart yoksa lige erken havlu atarız...

Basaki yenemezsek 2.lik icin mucadele etmeliyiz. 2 forvet ve 1 stoper alirsak 2. devre 17'de 17 yaparsak sasirmam. Acikcasi Basak ve Bjk maclarindan umudum yok. En iyi secenek Arenada 9 puan alip onumuze bakalim. Oldu da Basaki filan yenersek ligi kapatsinlar ve 22. sampiyonlugu versinler.

Üst Alt