STSL 18/19 H:14 | Beşiktaş 1-0 Galatasaray | MS | 2 Aralık - Sayfa 95 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Agh ulan dustuk Allahin tinercilerinin diline. Ne kadar kicik bi taraftar toplulugudur sunlar. Ana avrat duz gidesim geliyor bazen

Düşündükçe kuduruyorum. Midem bulanıyor ligden gerçekten. O meşhur ocak ayından sonra bu şekilde devam ederse izlemeye ara verebilirim ya da umursamadan ayak üstüne ayak atıp ekrana boş boş bakarak 90 dakikamı çöpe atabilirim.

Üstelik bunları para vererek izleseydim tam kafayı yerdim herhalde. 2011 sezonundan sonra halen bunlara para verenleri zaten anlamıyorum. En çok üyeleri bizim sadece maç sonraları ahkam kesen taraftardır zaten.

Onyekuru’nun pozisyonunda Onyekuru Necip’i ittiği icin serbest vurus verdiğini sandım ama herif el vermiş yahu elden önce Necip faul yapıyor onu nasıl görmüyorsun üstelik VAR varken gidip tekrar izliyorsun ama yinede penaltı vermiyorsun yahu gelde kafayı yeme...

Bu konuyla ilgili tahminim su . Bilgi degil tahmin olarak soyleyim

Var konusmalarinda hakemler monitore gittikten sonra istisare edebiliyorlar . Orada artik "izlemeni oneririm" klisesi kalmiyor

O esnada ilk cagrilisindan once ne gordun diye soruldugunda necip sunu yapti bunu yapti diyor , o pozisyonun oncesi degil sonrasi ile alakali hatali bir degerlendirme yapip , onda kendilerince neticeye ulasinca faul konusuna girmediler

Burada bir koordinasyon hatasi var . Bu ileride baslara is acar

Eren ic sahada yesil zemine cikarsa seyirci tarafindan protesto edilmeli

Herseyin bir limiti var , bahsettiginiz dogruysa , ego icin takimin puanina ihanet edilemez

Buna terimin dahi hakki yok

Bizde bunlari hafta hafta video da gosterip kamuoyu yaratacak beyfendiler yok ki

Cik yayinla bunlari , istersen yorumsuz de , istersen yorum kat . Karsindakileri bile "allah allah hakkaten ya" dedirt

5cc1mx.jpg

Suna penalti degil diyenin allah belasini versin.

Adam

Bakalım tff, bjk nin Akhisar, Antalya, Malatya maçlarını nerede oynatacak?
Utanmasalar bizim Arena'daki maçları Erzurum'a alırlar.

Onyekuru penalti pozisyonu incelenirken cuneyt el mi var seklinde soru sordu sonra izlemeye gitti. Ben eminim ki oncesine sonrasina mudahalesine bakmadan sadece eline degdi mi degmedi ona bakti eli caldi. Halbu ki ayagi onyekuruyu bozuyor o yuzden ele degiyor top. Su derbilerdeki var konusma kayitlarinin yayinlanmasi lazim. Devlet sirri bile aciklaniyor bunlari vermiyorlar saka gibi. Bu arada Varda mete klkavan vardi degil mi?

Evet meteydi . Vermek isteseler dahi ancak gelecek sezon olabilir cunku bizde uygulanan protokole aykiriymis

Cok hakim degilim ama oyle okudum

Üst Alt