STSL 18/19 H:15 | Ankaragücü 0-1 Başakşehir | MS | 10 Aralık - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 18/19 H:15 | Ankaragücü 0-1 Başakşehir | MS | 10 Aralık

Vay anasını ya deli kıskandım. 2.5 yıldır başım bağlı başka tatları unuttum. Hatırlamak istiyorum. Harbi kıskandım. Bi geceden birşey olur mu caiz midir gsc ahalisi?

Paraaaa yok para. 22'sine kadar sıfır nakit param var, kredi kartını da maşallah taksitlerle doldurduk 12 gün survivor şartlarında yaşayacağım hep bu atilla yeşilada yüzünden panikletti beni para harcamaya korkar oldum, sürekli tasarruf ve yatırım halindeyim.

abi yarın hesabı ödemeye giderken ufaktan bir wcye yönel
hesabı yine sen öde ama hatunu da tedirgin et
test etmiş olursun

Forum dışından cimbomlular başakşehir maçı hakkında ne düşünüyor diye başlığa girenler şu an neler düşünüyordur acaba.

abi yarın hesabı ödemeye giderken ufaktan bir wcye yönel
hesabı yine sen öde ama hatunu da tedirgin et
test etmiş olursun
Yok la direkt eve gidiyorum, umarım evim dediği home office değildir. :asd: Ayrıca şunu da belirteyim öyle azgın falan değilim yani normal sohbet de edebiliriz. Siz beni 20 yaşında bıçkın ve azgın üniversite öğrencisi sandınız zaar.

Bu ankaragücü nasıl feneri yendi.
Rezil top oynadılar.
Topu alan kendini messi sanıp 4 tane başakli oyuncunun arasına dalıp çıkmaya çalışıyordu.

Siyasetle suçladığım kulüp mü :asd: gerçekleri söylemek nezamandan beridir suçlamak oldu.baştan aşağı siyaset mahsulü varlığı bile utanılası bi kulüp.erdoğan değil miydi geçen yıl şampiyonluk yarışı içindeyken tribünlerin doldurulmasını emreden.daha fazla konuşurdum da fazla özgür bi ülkede yaşamıyoruz sadece bu kanıt yeterli. Demirörenin ve medyasının milli takımdan ayrıldığından beridir terimi itibarsızlaştırma çalışmalarını görmüyorsan zaten diyecek laf yok

Başakşehirin başı da sonu da siyaset buna itiraz eden yok. Orada çalışması bir antrenörü boş hoca yapmaz. Yarın aynı adam muhtemelen büyüklerden birini çalıştıracak. Ve başarılı olduğu da ortada şu ana kadar.

Büyüklerde başarısız olur dersen görüşündür derim anlarım. Bu konuda iddialı olamam ama adam bence performansı ile bir büyük takım çalıştırmayı haketti.

Bu ankaragücü nasıl feneri yendi.
Rezil top oynadılar.
Topu alan kendini messi sanıp 4 tane başakli oyuncunun arasına dalıp çıkmaya çalışıyordu.

Tamam fb cok kotu ama ankaranin herhangi bir takima deplasmanda 3 atmasi yine de mucize

Zaten fb nin fisini ceken mac da oydu

Üst Alt