STSL 18/19 H:19 | Fenerbahçe 3-2 Yeni Malatyaspor | MS | 28 Ocak - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Valla son izlediğim fb aynı futbolu oynarsa bir kadıköy faciası daha yolda. Guilherme aleksic o zenci sağ açık falan hadım eder bunları

Yeni messi geliyor herhal. Korktum

Oyle boyle degil reis

Benim canli gozle izledigim en iyi genc yetenek

Umraniye'nin bayagi altyapi macini izlemisligim var yas grubu gelisim topcular vs. bilirim yani

Bizim takimi da cok izlemisligim var M. Kapi'yi falan

Bu cocuk bir baska fizik ve yetenek olarak ozel bir specimen

Yalniz oyun gorusu namina cok bir sey yoktu ben izledigimde simdi videolarda o acidan da iyi gibi duruyor

Kesinlikle almaliyiz tum sartlari zorlamaliyiz

Edit: Gercekten heyecanlandirici olan tavani... En en en ust seviyenin topcusu olma olasiligi var

Oyle boyle degil reis

Umraniye'nin bayagi altyapi macini izlemisligim var yas grubu gelisim topcular vs. bilirim yani

Yalniz oyun gorusu namina cok bir sey yoktu ben izledigimde simdi videolarda o acidan da iyi gibi duruyor

Edit: Gercekten heyecanlandirici olan tavani... En en en ust seviyenin topcusu olma olasiligi var
17 yaş altı yetenekler için kesin bişey hiçbi zaman söylenemez bence çünkü 16-17 yaşında fiziken ve kafa olarak gerçek bi futbolcu olunmaya başlanıyor genelde. O yüzden bu çocuk 17 yaşında falan hala dediğin kadar etkili olursa ozaman dikkate alınabilir.bjk li muhammed demircinin ne olduğunu gördük

Oyle boyle degil reis

Hamza, oynadigi adamlar coluk cocuk. A takimda gormeden degerlendirmek yanlis olur. Mesela Furkan Korkmaz
Saric
Bunlar da baskette inanilmaz istatistikler yapiyorlardi fakat euroligde bile fark yaratamadilar.
Messi ve Ronaldo 17 yaslarinda yardiriyorlardi. Bizde Okan ve Emre 17 yaslarinda yardiriyorlardi. Bu cocuk videolarina baktim ve cogu calimi A takimdakilere atamaz.
Yani insallah fizigini ve mental gucunu gelistirir de iyi futbolcu olur. Bence bu yaz A takim kampina katilmali.
Bizde de Mustafa Kapi

Bir de Celticsde oynayan bir siyahi genc var. Asil o cocuk bomba.

17 yaş altı yetenekler için kesin bişey hiçbi zaman söylenemez bence çünkü 16-17 yaşında fiziken ve kafa olarak gerçek bi futbolcu olunmaya başlanıyor genelde. O yüzden bu çocuk 17 yaşında falan hala dediğin kadar etkili olursa ozaman dikkate alınabilir.bjk li muhammed demircinin ne olduğunu gördük

Ben o cocugu izlemedim ama bu onun kadar hype'lanmiyor bile. Evet tabii zaten ben kesin tutacak demedim ama tavani inanilmaz

Bak buraya bir video koyayim sen karar ver

Ben o cocugu izlemedim ama bu onun kadar hype'lanmiyor bile. Evet tabii zaten ben kesin tutacak demedim ama tavani inanilmaz

Bak buraya bir video koyayim sen karar ver

Bu cocuk Galatasaray'da olsaydi yonetim coktan satmisti. Yine de nasil yapilir bilmiyorum ama bir sekilde alinmali. Ben de seyrediyorum altyapi takimlarimizin maclarini ama boyle biri yok. Fenerde yazik olur bu cocuga. Zaten A takim formasi gostermezler. Genc futbolcu dusmani klup. Hayret nasil feneri secmis.

SM-G965U cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Yanlız bu tür maçlar hep zor olur.Malatya çok dikkatli olmalı.Kümede kalma savaşı veren takım canla başla oynayacaktır.Nasıl olsa yenip fark atarım diye bakmamalı olaya Malatya.

Üst Alt