STSL 18/19 H:24 | Fenerbahçe 3-2 Rizespor | MS | 2 Mart - Sayfa 42 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ya niye koysunlar, bassakla berabere kalsin en kotu. Bana ne fb den. Sampiyon mu olacaklar ?
fb değil o maçı, başak şampiyonluğu garantilemiş olsun, fener ise küme düşmemek için 1 puana iihtiyacı olsun ve varsayalım 34. haftada olalım. fener yine iddiasız başakşehirden 1 puan alamaz. fener istese de istemese de başak 3 atıp yollar bunları. çöp rize bile büyük bölümünü 10 kişi oynadığı maçta 2 gol attı beleş penaltı verildi, yedikleri ilk gol de amatör hatayla geldi.

başak garanti oynar, fenerden gol yiyeceğini sanmam topu topu 10-12 gol yemiş zaten. olurda 1 yerse 3 atar. bunları haftaya paketler başak, boşa ümitlenmeyelim. başak zaten anadolu takımlarına karşo puan kaybediyor erzurum vs gibi

FFP olayi aynen devam edecekse cok zor. Zaten 600 milyon dolardan fazla borclari varmis. Simdi para harcasalar bile basari kesin degil. Bizim iyi kotu oturmus kadromuz var. 3 takviye ile bu ligin tozunu atariz.
Ayrica gelirken 2 donem istedi. Bence ilk doneminde masraflari kisip rolantide devam etmeli. Cogu oyuncusunun sozlesmesi bitiyor. Yillik maaslari 30 35 milyona ceki2 3 yil ligde kalacak kadar idare ederler ( Ben yapilmasi gerekeni soyluyorum)
Bu arada fark ettiysen bizimle ugrasmaya basladi. Taraftari mecbur kendi saflarinda siklastirmaya calisiyor.

Transfer mutlaka yaparlar. Valbuena Ayew Slimani Frey bunları yollarlar. Belki Soldado da gidebilir.

En az 5-6 transfer yaparlar diye düşünüyorum. Önümüzdeki sezon en kötü ilk 7-8 de yer alır Fener.

Ali Koç önümüzdeki sezon şampiyonluk için mücadele edeceğiz diyordu. Bunu Ersun da söyledi.

Bu yüzden diyorum FFP yi takmayabilirler. Ama transfer yasağı gelirse işleri yaş tabi.

Diyelim ki Fener bu sene düşmedi.
O zaman seneye düşer.
Rakipler her maç 9-10 kişi kalmaz.Bu takım 11’e 11 oynandığı sürece hiç bir takımı yenemez.

Okan buruk’u hic sevmem zamaninda bizi sattigi icin

Ama gercekci olmakta fayda var,potansiyel var saglam hoca olma yolunda

Ayew’in penalti pozisyonunda kararsizim onun disinda serdar’in pozisyonu penalti falan degil

Ali koctan youtube da nasil 3 puan aldiklarina dair bir video bekliyoruz.

Ulan varya bunlar diken ustunde mac seyretcek her hafta belli oldu.

Ya acayip bir kuralmış. O bir gercek. Hele VAR olan ulkelerde iyice saçmalik.

Ama o serdarin suratina tokat atan gerizekaliya ne demeli? Ya o topa serdardan evvel takim arkadasin vuracak, kaldi ki vuramasa bile serdar o topa vursa ne olacak, pozisyonda kaleye etkili vurus sansi sifir, niye tokat atiyorsun ?

Adam 1 puandan etti takimini.

Diger taraftan uzun suredir dedigim gibi fb yi mumkun degil dusurmezler. Onun icin sike kanunu 1 gecede degistirdiler. Her turlu şike ispatini izinsiz dinleme, fetö bilmem ne deyip akladılar ifb yi. Ustune delilleri yok ettiler. Dunya futbol tarihinin en çok delilli şikesini akılları sıra akladılar. Fb yi dusurmemek icin bunca sahtekarligi yapanlarin fb nin sportif olarak dusmesine izin verecegini dusunmek buyuk saflık olur.

Ama su var. Efsane baskan adaylari, td leri is basinda. Devre arasi bile satin aldiklari oyuncular serdar, tolgay, zajc gibi çerçöp!! Ffp var. Delerlerse fb yi de uefa delmek icin bekliyor. Borclari 650 milyon euro. Bunlar uzun sure batakliktan cikamazlar.

Bjk da oyle. Ibb takimi 35 yas ortalama oldu.

Bu sene bu yuzden bizi sampouon yapmamak icin tff, mhk , var hepsi 80 takla atiyor. Olursak cunku yine 40 milyon euro fazla gelir garanti olacak ve buna hic biri dayanamayacak.

O yuzden bu yil ne yapip edip sampiyon olmaliyiz.

Üst Alt