STSL 18/19 H:24 | Yeni Malatyaspor 0-2 Başakşehir | MS | 3 Mart - Sayfa 31 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 18/19 H:24 | Yeni Malatyaspor 0-2 Başakşehir | MS | 3 Mart

Bunların karşısında direnç gösteren onurlu bi takım çıkacak mı bakalım..

Zaten fb denen şikeci klüp bunlara yatacağı aşikar.. bakalım hangi takımlar şerefiyle oynayacak bu projespor a

Biz kadikoyde bu sene kazanirsak sampiyon oluruz. Lami cimi yok. Arenada basaga doseyecegiz. Kadikoyde kazandigimiz hafta basak vodafoneda puan birakacak. Ondan sonra butun ipleri elimize alacagiz.

O sene bu sene. Eger kadikoyde bu feneri yenemiyorsak Basagin sampiyonlugu hayirsiz olsun diyebiliriz.

Kollandıkları açık da şans da yanlarında. Rakiplerinin hep formsuz-eksik dönemlerine denk geliyorlar. Malatyaspor üç gün önce 120 dk lık stresli bir kupa maçı oynamış, 4-5 eksikli haliyle sahada bugün. Ha, direnmeye pek niyetleri yok gibi zaten, ayrı konu...

Arda'ya taç çizgisinde yapılan hareketin daha hafifine penaltı çaldı, ama pozisyona faul çalmadı saçını şey yaptığımın.

Haksız penaltıdan attığı golden sonra secdeye giden Emre...Ülkede yıllardır haksız çıkar sağlayıp Allah kelamı ile çıkar sağlayanlar aklıma geldi.
Dinle kandırmak.
En nefret ettiğim insan tipi.
En son araba alırken başıma geldi.
Bir de hacı babasına umre için yollayacakmış benden aldığı paraya bak sen.
İnsanı nereden vuracağını iyi biliyorlar.
Babasına selam söyledim kendisini de mahkemeye verdim.
Para benim için kağıt parçası ama benim paramı ben ezerim sen ezemezsin.

EML-L29 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt