STSL 18/19 H:25 | Başakşehir 2-1 Fenerbahçe | MS | 9 Mart - Sayfa 58 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 18/19 H:25 | Başakşehir 2-1 Fenerbahçe | MS | 9 Mart

Avrupa'da reziliz 3 eleme geçmemiz imkansız şu kıytırık züper lig takımlarını bile yenemiyoruz daha.

Bu sezondan beri zor değil aslında. En iyi liglerin takımları hepsi artık direk katılıyor. 2-3 tane iyi takım kalıyor.
Ama transferleri son günlere bırakan yönetime sahibiz. Sezon biter bitmez güzel temizlik yapıp yeni transferlerle sezon açılışını yapsak kolaylıkla bile katılırız aslına.

Bu sezondan beri zor değil aslında. En iyi liglerin takımları hepsi artık direk katılıyor. 2-3 tane iyi takım kalıyor.
Ama transferleri son günlere bırakan yönetime sahibiz. Sezon biter bitmez güzel temizlik yapıp yeni transferlerle sezon açılışını yapsak kolaylıkla bile katılırız aslına.

Yine de zor şurdaki 8 takımdan sadece 2 tanesi Cl'ye gidiyor kaç tanesini eleriz bunların

43129

Maci izlemedim beyler,nedeni ise bizim sampiyon olmamizi istemiyorlar bunlar dussun yeter bana da

Bana tek bir sey soyleyin bunlar yatti mi

Başakşehir 3 yıldır iyi futbol oynuyor ve üstüne koyarak gidiyor.Biz de üç yıldır hadi oğlum bu sene bu sene diye diye en sonunda galiba bu yıl şampiyon yapmayı başaracağız adamları.

Bunda dursun yönetiminden tutta mustafa cengiz ve f.terime kadar herkesin suçu var.Herkes kendi bireysel çıkarını düşünürse böyle belediye takımları göstere göstere şampiyonluğu lig bitmeden kutlamaya başlar.

Üst Alt