STSL 18/19 H:26 | Beşiktaş 1-0 Göztepe | MS | 16 Mart - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 18/19 H:26 | Beşiktaş 1-0 Göztepe | MS | 16 Mart

Göztepe alsın. Kargalar 2.lik için tek rakibimiz. Bizde bi zahmet bursa’yı yenelim artık. Keza kaybedersekte, göztepe 30, bursa 31 yapar, şikebahçe küme potasında kalır.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ne tür işimize gelicek önde basıcaklar , daha hırslı olucaklar , bizde zaten orta saha yok topu aldıkları gibi bizim kalede olucaklar 1 puana çıksalar daha iyi geride beklerler en azından zaaflarımız çok ortaya çıkmaz.
Mesela şöyle bir örnek vermek gerekirse, biz ne zaman ilk golü bulsak, gerisi çok rahat geliyor çünkü rakip gol atmak için ileri çıkıyor.

İyi de senin dediğine ters oluyor bu zaten Bursa saldırarak başlarsa zaten golü atar sonra uğraş dur.
Hayır, bursa açık oynayacağı için bizim pozisyona girmemiz daha kolay olacak diye düşünüyorum, özellikle Onyekuru ile.

Aynen, saldıracakları için arkada açık verecekler. Bizim de elimiz armut toplamıyor, karşılık verecez diye umut ediyorum :)

Milli takima iki cöpünü alan Senol Günes'i tebrik etmiyorum. Kendi takiminda oynatmadigi Güven ve Oguzhan'i milli takima aliyor.

Üst Alt