STSL 18/19 H:30 | Başakşehir 0-2 Göztepe | MS | 26 Nisan - Sayfa 58 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 18/19 H:30 | Başakşehir 0-2 Göztepe | MS | 26 Nisan

Konya'yı yenelim İlk önce.

Sonra okadar çok optionumuz oluyor ki olumlu anlamda.

bjk ile beraberlik kalma lüxune sahibiz ibb yi evimizde yönetsel ki o maç final maçı haline gelirse ibb 12 kişi ile oynasa çıkamaz arenadan.

bjk ı yenip Rize de beraberlikle halkımız olur ki en fazla o maçtan çekiniyorum kalan maçlarda.

.....amaaaan tatava yapma...4te4 yapıp işi bitirelim. Sivas maçında gençler oynar

Şu Başakşehirle ilgili en çok sinir olduğum şeylerden biri de mensuplarının çoğunun bir zamanlar Galatasaray mensubu olması.

Göksel Gümüşdağ
Abdullah Avcı
Emre B
Arda Turan

aklıma gelenler direkt.

Stat bile Fatih Terim stadı.

Artıklarımızla şampiyonluk mücadelesi veriyoruz hissi yaratıyor.

Castro-Titi-Serdar Gürler' in bedava iken alınmalarını istedim diye ''Çöp sevici'' muamelesi görmüştüm zamanında. ''Ben demiştim'' tavrından hiç hoşlanmasam da futboldan ve futbolcudan anladığım bir kez daha teyit edilmiş oldu izninizle!:cigara:...

Onca maliyetle transfer edip zarara uğradığımız Maicon yerine Titi' yi, Belhanda (Oynatıldığı mevki itibariyle Ndiaye hatta) yerine Castro' yu izlemeyi hala da tercih ederdim, keza skorer kanat oyuncusu Serdar iki yıl önce bedavaya alınsa Muğdat' a filan gerek kalmazdı. Var mı itirazı olan?...

Neyse; belki böylesi hayırlı oldu, bilemeyiz?!. Bu sezonki şampiyonluk çok çok önemli, umarım bu saatten sonra hayal kırıklığına uğramayız...

Üst Alt