STSL 18/19 H:5 | Başakşehir 4-0 Antalyaspor | MS | 16 Eylül | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
682e775c08556ea63515a78aaf0d3367.png

basakfk.png
1524776345132-png.21146
1525461118729-png.21643

besiktas-basaksehir-fatih-terim-stadi-ni-istiyor-6506647_8846_o.jpg

Spor Toto Süper Lig 18/19 Sezonu 5. Hafta
Medipol Başakşehir - Antalyaspor
Fatih Terim Stadyumu
16 Eylül 2018 Pazar
17.00

Son düzenleme:
Antalya her ne kadar fena puan toplamasa da Boffin çoğu maçın yıldızıydı. Başak rahat kazanacak bence. Büyük fark olmasın yeter. Durduk yere averajla liderliği almasınlar.

Cok ofansif

Medipol Başakşehir'in ilk 11'i: Mert, Caiçara, Manuel da Costa, Epureanu, Uğur, Mahmut, İrfan Can, Visca, Elia, Stefano Napoleoni,Adebayor

Antalyaspor'un ilk 11'i: Boffin, Celustka, Bahadır, Diego, Cissokho, Yekta, Hakan, Harun, Doğukan, Drole, Mevlüt

Eger mumkunse , bu luzumsuzlarin maclarina ayri baslik acip paye vermek yerine "diger maclar" basliginda usulden 2-3 mesajla tartissak daha isabetli olur

fbjk tamam , iyi sezon gecirirse trabzon da eklenebilir ama bu 4 takim disinda cok kume dusmeme , sampiyonluk maci filan olmadikca 5 inci bir takima ayri baslik acilmasi o takima luzumsuz ehemniyet vermek manasina geliyor kanimca

Eger mumkunse , bu luzumsuzlarin maclarina ayri baslik acip paye vermek yerine "diger maclar" basliginda usulden 2-3 mesajla tartissak daha isabetli olur

fbjk tamam , iyi sezon gecirirse trabzon da eklenebilir ama bu 4 takim disinda cok kume dusmeme , sampiyonluk maci filan olmadikca 5 inci bir takima ayri baslik acilmasi o takima luzumsuz ehemniyet vermek manasina geliyor kanimca

Baskan kombine fiyatlari artti yahut baban izin vermedi de yenileyemedin mi ne bu siddet bu celal

bende aynı seyi yazmak için girmiştim
yönetimin takdiridir ama basaksehir maclarına ayrı baslık acılmasna gerek yok bence.

Bu adamlar bir belediye takimindan bozma , eski oyunculari toplayip , kabul etmek gerekir ki istanbula kasimpasa gibi luzumsuz bir takim

Kisaca fazlalik

Benim futbol sevgimi ve mac katilimimi herkes bilir , yarin kasimpasaya da kombine alabilirim , hatta omru hayatimda 1 kez de olsa bjk kale arkasina bile kombine almisligim vardir

Anlamsiz anlamsiz yakistirmalar yapmayin . Bir takimin duzgun yonetilmesi , gelir gider dengesinin negatif vermemesi , transferde tek hatasinin arda olmasi , cengiz gibi bir degeri o fiyata parlatip satmasi yahut 3 buyuklerle 3 senedir sampiyonluk yarisi yapmasi bir basaridir ve ovulebilir

Eger bu yakistirmalari bana basaksehire bu ovguleri gecmiste yaptim diye uygun goruyorsaniz , sizin icin bir hiclerse , o zaman ne demeye ayri baslik aciyorsunuz ?

Benim bir stadyuma kombine almam o kulup ile ilgili yorum yapmami kisitlamam anlamina mi geliyor

Luzumsuz bir takim . Basarili taraflari olmasi baska bir sey

Üst Alt