STSL 18/19 H:6 | Fenerbahçe 1-1 Beşiktaş | MS | 24 Eylül - Sayfa 41 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 18/19 H:6 | Fenerbahçe 1-1 Beşiktaş | MS | 24 Eylül

Benzianin tekniği iyi ama ağır oynuyo biraz ve kendine oynuyo gibi.ileriye doğru gittiğini gormedim.boyle olunca da pek bi ise yaramiyo.belhanda 2 maçta bi klas hareketler yapiyo ama ana avrat sovuyoruz
Katiliyorum. Bir iki guzel hareket yapiyor sonra birakmiyor topu 3cu harekette faul aliyor veya kaybediyor topu. Ayagindan daha cabuk cikarsa pozisyona solacak takimi ama taraftara oynuyor

Katiliyorum. Bir iki guzel hareket yapiyor sonra birakmiyor topu 3cu harekette faul aliyor veya kaybediyor topu. Ayagindan daha cabuk cikarsa pozisyona solacak takimi ama taraftara oynuyor
Fransada dolu topcu var böyle.anadolu takımları için nimet aslında.biz ise marcus thrurami alırsak lig kolaylaşır.fizigi ve tekniği bu ligi alt eder ...devre arasi bakalim.transfer dönemi bitmeden nantesdan emiliano salayi alacaktik ama fiyatı az buldular

Aklıma akhisar ve lakayt oyuncu gurubu özellikle de gary penaltisi geldikçe deliriyorum . Trabzon zor hadi anladık da Akhisar be kardeşim ayıptır. Ya bilsem ki bir daha böyle mallık yapmayacaklar umrumda olmaz ama gelecek deplasmanda yine aynı muhabbetler olacak

SM-A320F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

İşin kötü yanı başak zaten puan kaybetmiş derbide zaten puan kaybı olacak. Ama takımın bundan haberi yok gibiydi bukadar ruhsuzluk, pes

Zaten en çok ona sinir oldum. Salı günü oynadığımız futbolun yarısını oynasaydık kesin galip gelirdik ama bizimkiler bitsin de gidelim havasındaydı maç boyu. En sevmediğim şey rakibi küçümsemek.

Hasan Ali Kaldırım: "Oynadığım maç sayısı, yaptığım asist belli. Bunlara bakmakta fayda var. Elimizdekinin kıymetini bilelim."

EVETTT!

Zaten en çok ona sinir oldum. Salı günü oynadığımız futbolun yarısını oynasaydık kesin galip gelirdik ama bizimkiler bitsin de gidelim havasındaydı maç boyu. En sevmediğim şey rakibi küçümsemek.
Fatih hoca ve taraftar bundan sonraki içsaha galibiyetlerinden sonra fazla sevinmemeli şımartmamalı bu ruhsuzları ta ki 2-3 maç deplasman serisi yapana kadar. Acayip gamsız bi kadromuz var

Üst Alt