STSL 18/19 H:7 | Rizespor 3-0 Fenerbahçe | MS | 30 Eylül - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 18/19 H:7 | Rizespor 3-0 Fenerbahçe | MS | 30 Eylül

Suleymani iyi topçu ama sanki tam tinercilere uygun adam yada çift forvette oynanır çünkü adam oyun kurmaya yardımı çok fazla
Benzia ise gulianoya göre daha çok toy yetenekli doğru ama pas oyunu dışında misal şutör değil

yusuf derbeder oldun resmen. sakallarida uzatmissin. asikmisin nesin

Gunluk hayattaki problemlerden biraz olsun uzaklasabilcegimiz bir mecra bu futbol
Ben bu oyuna biraz pragmatik yaklasmaya basladim
Zamanimi guzel gecirmeme vesile oluyorsa guzel hissediyorsam taraftarim diger turlu benden pas.
Gecen gun toplamda 5 saat surdu maca gidip gelmem.Ettigim kufrun haddi hesabi yoktu.
Ulke olarak zaten umutsuz vakayiz 3.dunya ulkesiyiz tipik ortadogulu hayati yasiyoruz cografyadaki kaderimiz ulkedeki her alana sirayet etmiş ne yazik ki futbol mentalitesinden tribune gelen taraftar profiline kadar.
Beni motive etmiyor artik fenere 3 bjkye 10 atmislar şu forum ortami ve icimizde kalan arma aşki olmasa tamamen iliskimi kesecegim futboldan

atmacalar
rotasızlar
mekansızlar gibi rizesporun bilimum taraftar grupları fenerbahcelilerin sesini bastıramıyor

Üst Alt