STSL 18/19 H:8 | Konyaspor 2-2 Beşiktaş | MS | 7 Ekim - Sayfa 31 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 18/19 H:8 | Konyaspor 2-2 Beşiktaş | MS | 7 Ekim

Traore enfes vurdu bu arada şu adam hak ettiği değeri göremiyor gerçekten, geçen sezon sakatlanmasa belki o da İtalya filan yapabilirdi.

Rıza'nın maç satması gibi bir durum yok.Çok kötü bir teknik direktör.Bu adamların iki gün bile boş kalmadan iş bulması çok daha feci.

Golleri kaçıran hoca değil eyvallah da yediren hoca derdim orada iddia ediyorum o oyuncuyu değiştirmese Konya kesin kazanırdı. Maç esnasında Şenola bir değişiklik hakkı ver rakip takımdan direk onu çıkarırdı ki bu folloş da direk onu yaptı....
Valla şöyle diyeyim tek oyuncu yüzünden 2 dkda 2 gol da yenmemeli.

Ha maç satılacaksa daha kolay yolları vardı maç böyle satılmaz.

Duygusal olarak yanlış bir karar verilebilir bak o doğru.

Herşey yatabare salağının pen kaçırması sonucunda oldu.Aptal herif 2 0 yapsa kafa olarakta bitecekti kargalar.1 puan havadan aldı herıfler.

Riza nin ve genel olarak konyanin sucu yok , yatabare bu takimi kac mactir skor problemine sokuyor , fb macinda da aynisi oldu

Bjk cok aciklar verdi ama 70 dk eksik oynadilar

Hakemi anca biz yeneriz, Tinertaslilar Hakemide yenmek sizin neyinize 10 kisi yensebilselerdi 1 hafta bunlari dinlerdik bilezik gibi gecirdi adamlar son dakikada 1-0 yenilseler canlari bu kadar acimazdi cok guzel oldu

Valla şöyle diyeyim tek oyuncu yüzünden 2 dkda 2 gol da yenmemeli.

Ha maç satılacaksa daha kolay yolları vardı maç böyle satılmaz.

Duygusal olarak yanlış bir karar verilebilir bak o doğru.

Doğru ama hoca Rıza olunca iyi niyetli olduğuna şüphe duyuyoruz zaten sen de rıza satar demişsin ilk yorumda olur böyle ama ben suçlu olarak Yatabare'yi değil o mal Jahovici görüyorum bok varmış gibi zurna cup'ta kırmızı görüyor, cezalı oluyor yatabare kazmanın teki atamıyor hep böyle.

Şu anda oynayabileceğimiz en zorlu deplasman maçlarından birisinden 3 puanla döndüğümüz Başakşehir ve Fenerbahçe 'nin berabere kaldığı üzerine Beşiktaş 'ın da berabere kaldığı hafta ile milli araya giriyoruz ...

Bir de Emre Akbaba iyileşseydi 4 4 'lük bir hafta yaşamış olurduk

Tam istedigim kivama geldi

Simdi besiktas basaksehir berabere biterse (ya da basaksehir kazansa) ve fb yi yenersek ciddi ciddi isi bitirmeye yaklasiriz

Üst Alt