STSL 19/20 H:3 | Fenerbahçe 1-1 Trabzonspor | MS | 1 Eylül - Sayfa 53 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Yorulmuş Trabzon'u içeride yenemediler. Üstelik Trabzon maça önce gol yemeyelim, sonra atarız mantığı ile çıkmıştı. Sturridge,Abdülkadir yok. Orta sahada Mikel fos çıktı. Onazi sakat. Yazıcı satılmış. Yedekten Koray ve Yusuf diye iki bebe girdi. Eğer Trabzon tam kadro olsa yenerdi. Bir penaltısı verilmeyen Trabzon'un iki pozisyonu da var. Nwakaeme atsa iş bitecek.

HTC U11 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Maçı izledim Garry ve Tolga biraz akıllı olsalar fark yiyecekti Ts

Son dakikalarda inanılmaz düştü Fener oyundan

60 a kadar Fener'i kitleyen her takım puan alır bunlardan hunharca saldırıyorlar
Klasik iç saha gazı ve Ersun effecti. Trabzon ilk 20 dakika resmen yattı ama. Bir 10 dakika oynadılar ve 3 gol atabilirlerdi.

Geçen maçta da Başakşehir ile aynı anda tükenmişlerdi ama Gökhan İnler'i almayıp Furkan Soyalp'i koyunca orta saha hala eksikti ve saçma sapan bir gol yiyip kaybettiler.

HTC U11 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

fenerbahçe futbol takımı

"klasik ersun yanal takımı..

tamamen efora dayalı oynuyorlar.
pres yapıyor gibi gözükseler bile bunu belli bir sisteme bağlı değil tamamen top kimin ayağındaysa onun üzerine koşarak yapıyorlar...

merkezde emre’nin varlığı onları topun o bölgeden çıkması için rahatlatıyor belki ama birden fazla pas opsiyonu olmasına rağmen ilk pas opsiyonu kilitlendiğinde vedat’a uzun oynuyorlar.

atak yaparken çok adamla rakip ceza sahasında olmaya özen gösteriyorlar.
çok gol bulup çok gol yiyecek bir takım hüviyetindeler. içeride maçlarda çok baskılı başlayıp erken fişi çekme istekleri var.

efor takımları belli bir zamandan sonra duraklama dönemine girerler.

son olarak, bekler geçilmişse faul yapıyor. bunun adı türkiye de ersun yanal faulü olarak literatüre girmiştir. "

Gazişehir dahil, orta sahası Trabzonspor kadar yumuşak bir takım daha görmedim şu ana kadar ligde. Ayrıca Sosa aşırı derecede berbatti ekstra olarak. FB bir ara her pozisyonda göbekten elini kolunu sallaya sallaya TS ceza sahasına kadar kolaylıkla geldi.

Tabiki eksikleri de vardı Trabzon'un.

Buna rağmen bayağı pozisyon buldu Trabzon, küçümsemeyelim. FB de buldu. Maçın hakkı beraberlikti.

FB'nin ivmesi kesilmiş oldu. 2 haftada kendilerini şampiyon ilan etmişlerdi, artık akıllanmışlardır herhalde.

Daha bu köprünün altından çok su akar, ama genel olarak olacak olan belli. FB ile biz yarisacagiz. Az hata yapan şampiyon olacak.

Oyuna genel olarak baktığında maç net olarak Fb'nin hakkıydı ancak Trabzon da o kadar baskı yemesine rağmen enteresan şekilde maçı kazanacak pozisyonları da buldu.Trabzon'un bütün hücum elemanları adam geçiyor bir şekilde,Ekuban Nwakaeme hatta ağır kalsa da Sörloth bile.Bu da onlara bir dolu pozisyon getirdi maç içinde

İlk 20 dakika o helva orta sahaya rağmen kopuk kopuk iyi oynadılar. İkinci yarı rezalet ve sıkıcı bir oyun vardı. 60 dan sonra esnedim resmen. Bugün bakıyorum 90 dakika süper oynamış havası yaratılıyor.

Bu yorgun, ayakta duracak mecali olmayan Trabzon 158 pasla 5 pozisyona girmiş. Bu rezaleti görmemeleri gerçekten iyi. Bunlar yüzünden şampiyon olamıyorlar zaten.

Kruse’ye önlem, Emre’ye önde baskı yapar ve Vedat’ı da ikinci yarıdaki gibi kitlersen geri kalanlardan mucize bekleyecekler. İçeride dışarıda dayak yer bunlar. İlk golü atsalar dahi topu rakibe vermek istemiyorlar zira verdikleri anda takım savunmaları rezalet olduğu için gol yiyeceklerini biliyorlar. Oyun tutacak temizlikte ayakları olan oyuncu sayıları da çok az. Ersun’un paldır küldür sisteminde oyun tutmak gibi bir planı da yok zaten. Maçı erkenden koparırsam ne ala diyor da Fenerbahçe’yi çalıştırdığı yılki kadro da yok, ligdeki takımlar o kadar güçsüz de değil artık.

Zanka denen adam bildiğin hazine. Jailson ondan daha stoper duruyor. Ersun’un Ozan ve Dirar’la bek, Jailson’u stoper yapmak zorunda olması da Ali Koç vizyonuna yakışır bir hareket.

İç saha maçlarındaki 20 dakikalık bölümü sakin ve pasla geçen takımlar rahat puan alır bunlardan. 60’dan sonra da çok gol yerler. 3 gün önce maç yapan Trabzon daha diri kaldı son bölümde.

Takımları oturmadı daha gerçi. Defans hattı da tam otursun o zaman daha net konuşulur. 3 maçta 4 puanda olabilirlerdi. Yatsın kalksınlar Visca’ya dua etsinler.

Maçı izledim Garry ve Tolga biraz akıllı olsalar fark yiyecekti Ts

Son dakikalarda inanılmaz düştü Fener oyundan

60 a kadar Fener'i kitleyen her takım puan alır bunlardan hunharca saldırıyorlar
ts hücumcu orta saha ile çıktı maça onun etkisi çok fazla,fb kolay geçti ama ikinci yarı erdoğan falan girince defansif olarak ts orta sahası daha güçlendi tabi fbnin yorgunluğu da cabası olmuştur

Hakem faktorunu es gecersek
Fener, bjk, ts ve Basak bize rakip olmamali. Bizim takimin da oyunu ic acici degil ama cok tecrubeliyiz.
Luis Gustavo nasil oynar bilmiyorum ama fenerin savunmasi inanilmaz kotu.
Bjk mutlaka forvet ve orta saha almali.
Ts cok genc ve tecrubesiz. Mutlaka 6 numara almalilardi. Avrupa ve lig ayni anda imkansiz.
Basak herseyiyle geriye gitmis.
Hakem faktoru devreye girmezse sampiyon oluruz.

gayet dolu konuşuyorum işine bak

boş konuşuyorsun. bu benim bireysel tepkim forumun ne dediği beni ilgilendirmez. kaldıki brn njfvas falan gibi şeyler demiyorum. desem bile seni zaten ilgilendirmez. kimin ne tepki göstereceği sana düşmez. üstüne vazife olmayan işlere bulaşmamanı tavsiye ederim.

ts kalecisi profesyonelce, kimseye bulaşmadan saha içerisinde zaman geçirmiştir bunu her kaleci yapar. bu adam bu tepkiyi hak etmedi. buna tepki göstermeyen birisi benim için adam değildir. yok hükmündedir, tıpkı sen gibiö yok hükmündesin benim için. o yüzden hem üstüne vazife olmayan işlere bulaşma derim. bu sana büyük tavsiyesi

boş konuşuyorsun. bu benim bireysel tepkim forumun ne dediği beni ilgilendirmez. kaldıki brn njfvas falan gibi şeyler demiyorum. desem bile seni zaten ilgilendirmez. kimin ne tepki göstereceği sana düşmez. üstüne vazife olmayan işlere bulaşmamanı tavsiye ederim.

ts kalecisi profesyonelce, kimseye bulaşmadan saha içerisinde zaman geçirmiştir bunu her kaleci yapar. bu adam bu tepkiyi hak etmedi. buna tepki göstermeyen birisi benim için adam değildir. yok hükmündedir, tıpkı sen gibiö yok hükmündesin benim için. o yüzden hem üstüne vazife olmayan işlere bulaşma derim. bu sana büyük tavsiyesi
sen kimsin de lafına tepki göstermek bana vazife olmayacak foruma yazmayacaksın o zaman ,cevabın varsa ver yoksa zırvalık okutma bana ,ayrıca bana tavsiye verebilecek durumda olduğunu sanmıyorum,işine bakmya devam edebilirsin

sen kimsin de lafına tepki göstermek bana vazife olmayacak foruma yazmayacaksın o zaman ,cevabın varsa ver yoksa zırvalık okutma bana ,ayrıca bana tavsiye verebilecek durumda olduğunu sanmıyorum,işine bakmya devam edebilirsin

bey efendi gördüğüm kadarıyla algılarınızda bir takım problemler mevcut. oysa ben size cevabınızı vermiştim ama okumaya yeltenmemişsiniz ya da okuduysanız da anlamamış olabilirsiniz. yanınızda olmadığım için bilmiyorum anlamama sebebinizi. belki de algılarınız da problem olmamasına rağmen anlamamak için ısrar ediyor olabilirsiniz. problemin kaynağını bilmiyorum.

ama adama sormazlar mı, forumun neye tepki gösterip göstermeyeceğini sana mı soracağını, fprumun neye hakkı olup olmayacağını

sana mı soracaktık? eğer forumda öyle bir kural vardı ise, ki okudum ben böyle bir madde bulunmuyordu. o zaman eyvallah derdim. ama forum kuralları ve hukuki kurallar çerçevesinde sana sormak gibi bir kuralımız yok. o yüzden forum istediği şeye tepki gösterebilir, hele de böyle dünyanın en ahlaksızca tepkisine.

bey efendi gördüğüm kadarıyla algılarınızda bir takım problemler mevcut. oysa ben size cevabınızı vermiştim ama okumaya yeltenmemişsiniz ya da okuduysanız da anlamamış olabilirsiniz. yanınızda olmadığım için bilmiyorum anlamama sebebinizi. belki de algılarınız da problem olmamasına rağmen anlamamak için ısrar ediyor olabilirsiniz. problemin kaynağını bilmiyorum.

ama adama sormazlar mı, forumun neye tepki gösterip göstermeyeceğini sana mı soracağını, fprumun neye hakkı olup olmayacağını

sana mı soracaktık? eğer forumda öyle bir kural vardı ise, ki okudum ben böyle bir madde bulunmuyordu. o zaman eyvallah derdim. ama forum kuralları ve hukuki kurallar çerçevesinde sana sormak gibi bir kuralımız yok. o yüzden forum istediği şeye tepki gösterebilir, hele de böyle dünyanın en ahlaksızca tepkisine.
Bak dostum verdiğin örneğin benzeri bu forumda her Allah günü bol bol yapılıyor zaten her rakip taraftarı antudaki gerizekalılarla bir tutulmasın eşimiz dostumuz var nkvfas tepkimiz buna,ha başkası yapınca bir anda ahlak bekçisi olamazsın önce kendimize bakacağız ,bastı mı şimdi kafan ?Sen yaparsın yapmazsın beni bağlamaz ben yazarken senin ismini kullanmadım zaten forum dedim sadece sen mi varsın forumda neyin tribine girdin ?Burası forum tepki verirken sormayacağın gibi tepki alırken de mızmızlanmamasını bileceksin,uzatma mevzuyu istersen artık

forumda nkfvas dan geçilmiyor hemde keyifle yazılıyor bu forum buna tepki gösteremez hakkı değil

Bu forum da herkes nkfvas falan yazmıyor her yerde olduğu gibi üç beş çürük elma vardır.Onlar için konuş forum için konuşma gelmiş adamın anasına edilen küfrü savunuyorsun nerdeyse.Fnrli olduğun için psikolojini anlayabiliyorum eziklik yaşaman normal bu da geçer siz alışıksınız

Bu forum da herkes nkfvas falan yazmıyor her yerde olduğu gibi üç beş çürük elma vardır.Onlar için konuş forum için konuşma gelmiş adamın anasına edilen küfrü savunuyorsun nerdeyse.Fnrli olduğun için psikolojini anlayabiliyorum eziklik yaşaman normal bu da geçer siz alışıksınız
Galtasaraylı olduğumu kanıtlarsam defolur gidersin bu forumdan adamsan kabul edersin.O çocuğa edilen küfürü savunan senden daha karaktersizdir ona göre

Üst Alt