STSL 19/20 H:4 | Alanyaspor 3-1 Fenerbahçe | MS | 16 Eylül - Sayfa 79 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 19/20 H:4 | Alanyaspor 3-1 Fenerbahçe | MS | 16 Eylül

bunların bi halt oynamadığını, sadece kendi evlerinde taraftarında baskısı ve açlığı sebebiyle gazla birşeyler yapmaya çalıştıklarını hep söyledim, yine söylüyorum, herhangi bir taktikleri yok, ersun doğaçlama oynatıyor futbolu, oyuncu değişiklikleri felaket, oyunu okuma felaket, oyuncu kaliteside o kadar yüksek değil, geçen seneye göre tek artıları 39 luk emre. o da 3 maç var 5 maç yok. ilk devreyi hakem ittirmesi ve gazla ilk 3 te tamamlayabilirler ama ikinci yarı gerçek yerleri olan 5.lik 6.lık mücadelesine devam ederler.

EEm10S1WwAIEZDq

Onyekuru´nun yerine alsak olmazdi, 31 yasinda Alanyaspor´dan Onyekuru yerine gelen adamin faydali olmasina bastan taraftar müsade etmez. Ama Onyekuru´yu alsak, rotasyon icinde bir Junior Fernandes hamlesi olabilirdi. Ama zaten Babel ile bedelsiz benzer ve daha iyi bir adami kattik kadromuza...

Bak, taraftar Babel´den bile sikayetciydi, ve Babel anlik en az bir seviye daha iyi bir oyuncu Onyekuru´dan.
İşte transfer yaparken sorun burda fernandesi tv den izlerken top kendisine geldimi takip ediyoruz.
Evet top ayağında etkili top rakipteyken ve top kendisine gelmedimi etkisi sıfır hatta zararı büyük
Dün erol kızıp çıkardı geriye gelmedi diye yerine giren adam köpek gibi koştu 20 dk.
Anadoludan topçu alıyorsan topsuz oyununa ve takım savunmasına bakıcaksın yoksa elinde patlar

Daha 4. haftadayız, her maçtan sonra

Hakem, hakem, hakem
Var'a neden gidilmedi
Gidip de neden dönülmedi
Dönüp de neden duyulmadı
Kural hatası mı yapıldı
Var odasında neler oluyor
Fatih Terim'e nasıl ceza verebiliriz
4. hakem osurdu acaba 8 dk mı uzatacak
vs...

Bu lig nasıl bitecek?

bunların bi halt oynamadığını, sadece kendi evlerinde taraftarında baskısı ve açlığı sebebiyle gazla birşeyler yapmaya çalıştıklarını hep söyledim, yine söylüyorum, herhangi bir taktikleri yok, ersun doğaçlama oynatıyor futbolu, oyuncu değişiklikleri felaket, oyunu okuma felaket, oyuncu kaliteside o kadar yüksek değil, geçen seneye göre tek artıları 39 luk emre. o da 3 maç var 5 maç yok. ilk devreyi hakem ittirmesi ve gazla ilk 3 te tamamlayabilirler ama ikinci yarı gerçek yerleri olan 5.lik 6.lık mücadelesine devam ederler.
Hocam bir sakin. Puan kayıpları olabilir. Biz de daha bir şey oynamıyoruz. Ama fenerbahçe'den tek farkımız bu tip zor maçları koparacak daha çok oyuncumuz olması. Fenerbahçe bu sene yarışta olacaktır.

Üst Alt