STSL 19/20 H:4 | Gazişehir 3-2 Beşiktaş | MS | 14 Eylül - Sayfa 29 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Maçtan önce itiraz edicekti mallar geçti o adamlar ceza verdi zaten ama 1 maç ceza olduğu için uygulanamaz dediler.

21- GAZİŞEHİR GAZİANTEP FK sporcusu OLARENWAJU KAYODE'nin, 07.09.2019 tarihinde oynanan GAZİŞEHİR GAZİANTEP FK - HATAYSPOR özel müsabakasında, müsabaka hakemine yönelik sportmenliğe aykırı hareketi nedeniyle FDT'nin 36/1-a ve 35/4. maddesi uyarınca 1 RESMİ MÜSABAKADAN MEN ve 13.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, Özel Müsabaka Talimatı'nın 7. maddesi uyarınca cezanın alt sınırının 2 müsabakanın altında olması nedeniyle CEZA TAYİNİNE YER OLMADIĞINA,

Karar verilmiştir.

PFDK Başkanı

Av. Aytaç YÜKSEL

Ne oluyor ki hazırlık maçında görünce bi bağlayıcılığı falan var mı? Bugün de mi gördü bu adam izlemedim maçı?
Şöyleki eğer 2 maçlık hareket yapsaydı bugün oynayamazdı ki küfür ettiği için aslında hareketi 2 maçlık ancak bu başka bir mevzu, bugün yenilmeseler bunu konuşmazlardı.

Gidip Vidaya söveceğine algı yaratıyorlar. Antep de mal takım 6 atmalıydı bugün.

La olm maçtan önce niye itiraz etmiyonuz? Bugun yenseydiniz yinede itiraz edermiydiniz bukadar? Boş işler bunlar geçiniz.

Bilerek yapıyorlar zaten şenolda daha önce bi maçta rakibin 13 yabancılı olduğunu gördüm bilerek söylemedim dedi maçı kaybetse itiraz edicek bunlar çakalın en önde gidenleri güzel oluyor böyle.

Üst Alt