STSL 19/20 H:4 | Trabzonspor 2-2 Gençlerbirliği | MS | 15 Eylül - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 19/20 H:4 | Trabzonspor 2-2 Gençlerbirliği | MS | 15 Eylül

Trabzon Yusuf'un boşluğunu dolduramadı, üstüne Abdülkadir'de gidince sıradan bir takım hüvviyetine dönmeye başladı. Ekuban' da unutmamak lazım.

o hakkini bu hafta kayserispor kullandi reis

artik haftaya ilk önce kim davranip onu söylerse..
Öyle bir kısıtlama-kontenjan filan yok, birlikten güç doğar hem; ne kadar yaygara koparırlarsa o kadar etkili olacağını düşünüyor olmalarını beklerim bu kıt beyinlilerden. Hakem tarafından en az iki kırmızı kartı pas geçilmiş Kasımpaşa' nın bile olmadık mevzudan yaygara kopardığını niye hesaba katmıyorsun?!..

Her sene aynı terane. Lige şampiyon olmak için başla, ilk 10 hafta bol bol puan kaybet, ikinci yarı son haftalarda açıl. Her türlü varyasyonda adamlar yıllarca bu şekilde gidiyorlar, enteresan.

Evinde Gençlerbirliği'ni yenemeyen takım da ne bileyim bırak şampiyon olmasın. Bu maça kadar Trabzon'un şampiyonluk şansını oldukça yüksek görüyordum. Bir maçla düşüncem tamamen değişmiş değil. Lakin, Caleb Ekuban ve Abdülkadir Ömür gibi 2 önemli oyuncularının sakatlanması ve uzunca bir süre oynayamayacak olması takımı kötü etkiledi. Şu kanıya vardım ki Trabzon'un şampiyonluk ihtimali yüzde 20. Galatasaray ve Fenerbahçe'nin ise eşit şampiyonluk şansı var yüzde 40 - 40. Dördüncü bir takım daha saymıyorum bunların arasına.

Bunların alabilecekleri tek şampiyonluk 2010/11 sezonunda olandı. Kulübün başına gelen iktidar yalakası başkanlar ve şikecilerin ceza almamasında en büyük rol alan cumhurbaşkanına toz kondurmayan taraftarı yüzünden onun mücadelesinden vazgeçtiler.
Şampiyonlar ligine de zaten bizim taraftarın attığı mailer sayesinde katıldılar ama sorsan en büyük düşmanları Galatasaraydır bunların.
Beter olsunlar!

İlk yarı yaptıkları tempoyu da ligde hiçbir takım yapamıyor ama. Özellikle iç sahada amaçları yüksek tempo ile maçı ilk yarıdan bitirmek.

TRT-LX1 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
basaksehir macında çok güzel tempo yaptılar gercekten.4-5 tane yiyeceklerdi sadece ikinci yarıda,o maçta ilkyarıdaki oyun da ortada bi oyundu.ama genel olarak fener rezildi o maçta.fenerin trabzonun eksik cıktıgı macı izlemedim ama fener 2.yarı ortasahayı geçememiş o maçta.burdaki arkadaşlar söyledi.trabzonu bu kadar gömmeni de anlamadım.potansiyelli bi takım,şu an takımın yarısı edecek oyuncular yok ama behlül,murat cem akpınar,kerem ve salih (büyük potansiyel) gibi çok yetenekli gencleri var.bunları her an oynatıp kazanabilir ünal hoca.çokta abartma yani.şöyle bi baktım da yorumlarına çok erken yorumlar yapmıssın,transfer nöbetinde bile.bi sakin ol.feneri de çok övüp,dikkat çekme boş yere.hadi eyvallah güzel kardeşim

Üst Alt