STSL 2011-2012 Şampiyonluk tahminleriz ve küme düşme adaylarınız - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 2011-2012 Şampiyonluk tahminleriz ve küme düşme adaylarınız

Cevap: STSL 2011-2012 Şampiyonluk tahminleriz ve küme düşme adaylarınız

Şampiyon kesin Galatasaray.Fb nin playoffa bile gireceğini sanmıyorum adamlar battı.Sezon ortasıda düşer angutlar zaten.Bjk nın playoffa girmesi çok zor.Oyuncularına bakıyorum ahı gıtmıs vahı kalmıs oyunculara kaliteli denmesi komik olmus.Guti gelmiş 35 yaşına cacık olmaz ondan.Simao 33 e girecek.Çok güçsüz,bir varlık gösteremez.Almedia adam guizadan daha kazma. içlerinde Q7 takımı için bir şeyler yapmaya çalısan tek bu adam var bence.Oda bal yapmayan arı.Gecen sene 3 yada 4 golu olması lazım.Bumu bizden iyi kadro şimdi güler geçerim.Kalecimiz desen dünyanın en iyilerinden eboue,ujfaluji bu ligin tartısmasız en iyi defansı beki.Orta sahamız melo,selçuk buda tartışmasız ligin en iyi orta saha oyuncuları türk yabancı olarak.Kazım da şuanda en iyi türk sag kanat.Baros u zaten saymaya gerek yok.Ligin kralı.Sadece sol kanata alınacak bir podolski tarzında oyuncuyla 2.ye 10 puan fark atarız.

Şampiyon kesin Galatasaray.Fb nin playoffa bile gireceğini sanmıyorum adamlar battı.Sezon ortasıda düşer angutlar zaten.Bjk nın playoffa girmesi çok zor.Oyuncularına bakıyorum ahı gıtmıs vahı kalmıs oyunculara kaliteli denmesi komik olmus.Guti gelmiş 35 yaşına cacık olmaz ondan.Simao 33 e girecek.Çok güçsüz,bir varlık gösteremez.Almedia adam guizadan daha kazm****uaresma içlerinde takımı için bir şeyler yapmaya çalısan tek bu adam var bence.Oda bal yapmayan arı.Gecen sene 3 yada 4 golu olması lazım.Bumu bizden iyi kadro şimdi güler geçerim.Kalecimiz desen dünyanın en iyilerinden eboue,ujfaluji bu ligin tartısmasız en iyi defansı beki.Orta sahamız melo,selçuk buda tartışmasız ligin en iyi orta saha oyuncuları türk yabancı olarak.Kazım da şuanda en iyi türk sag kanat.Baros u zaten saymaya gerek yok.Ligin kralı.Sadece sol kanata alınacak bir podolski tarzında oyuncuyla 2.ye 10 puan fark atarız.

aynen katılıyorm bu arada inşallah fener aslantepedeki mactan once duşmez

1.Galatasaray

2.Bursaspor

3.Trabzonspor

4.Beşiktaş

Küme düşme adayları : Mersin İY , Sivasspor , MKE Ankaragücü

Besiktas Alania (Rusya 2.Lig takimi) en iyi kadrosuyla 2-0 yenildi. saha falan kötüydü ama oynayacaksin. Galatasaray'imiz Real Madrid'e (R.Madrid 2.takimiyla oynadi gibi ama sonucta Real devre disi oyuncusu bile bizde 11 oynar) 2-1 yenildik. Liverpool yendik , Inter berabere falan.

büyük takımları yazmışsında .. :)

Unterhaching 1 – 1 Galatasaray

Galatasaray 0 – 1 Twente

:) gs hazırlık maçlarında bu takımlar ve sonuçlarda vardı ? bunları niye yazmadın :)

ayrıca alania maçında en iyi kadrosu yoktu beşiktaşın. Q7-simao-necip-sidnei vs bunlar yoktu ezbere konuşmayalım ...;)

Ben Fenerbahçe düşmezse play-off'a girer diye düşünüyorum :)

Galatasaray, Fenerbahçe, Trabzon, Gaziantep play off'a kalır. Muhtemelen biz alırız.

Mersin, Karabük, Sivas düşer.

Galatasaray 0 – 1 Twente

:) gs hazırlık maçlarında bu takımlar ve sonuçlarda vardı ? bunları niye yazmadın :)

ayrıca alania maçında en iyi kadrosu yoktu beşiktaşın. Q7-simao-necip-sidnei vs bunlar yoktu ezbere konuşmayalım ...;)

Resmi maç ölçü değil mi...?

Rüştü olmasa görücektim sizi Vladikavkaz'da...

Galatasaray 0 – 1 Twente

Alania ve Twente'yi kıyaslıyorsun :D

Galatasaray 0 – 1 Twente

biz o takımlarda tam kadro oynamadık futbolcu denedik. ona bakarsan biz liverpolu yendik interi yeniyorduk. siz avrupa macı oynuyorsunuz tam kadro. birde oraya twenteyi yazmışsın. onu niye yazdın bi sorabilimiriym. twente kücük takımmı.

ilk4'e 10 senede bir giriyo bjk bu nedenle şampiyon biz oluruz, playofflara bursa GS antep ve ts girer, düşecekler ise sivas, manisa, samsun (fb düşürülürse fb sivas samsun)

Şampiyon Galatasaray, küme düşenler samsunspor, mersin idman yurdu, sivasspor olur.

Resmi maç ölçü değil mi...?

Rüştü olmasa görücektim sizi Vladikavkaz'da...

alemdar haklısın ben o maçı savunmuyorum zaten çok kötüydük o maçta dendiği gibi 2 pas yapamadı takım sonlara doğru iyice panik vs ... rüştü olmasa yada evimizde 3-0 kazanmasak zora girecekti tur veya 3-0 ın bi rahatlığı vardı futbolcularda bilemiyorum .. evet ölçü resmi maç ama kadroyu gördün sonuçta tam takım değiliz ... lig başlamadan takımları 3-4 hafta görmeden net bişey söylemek olmaz diye düşünüyorum ...

Alania ve Twente'yi kıyaslıyorsun :D

burak yazdıklarımı iyice okuduğunda alania ile twente yi kıyaslamadığımı açıkca anlayabilirsin . arkadaş sadece iyi takımlara karşı aldığınız maçlara değinmiş , bunları niye yazmadığını sordum anladın ;) bak ordada açık açık yazıyo .. !

Beşiktaş çok rahat bir şekilde şampiyonluktan uzak tutacaktır kendisini , en ufak bir tehdit unsuru bile değil onlar bizim icin , hic düsünmüyorum bile Besiktas'ın basarılı olma ihtimalini bos yere. Eğer 2 takım söyleyin derseniz bunlar Trabzon ve biz oluruz.

Bu arada ligde kalma ihtimalini en düşük olarak gördüğüm takım ise ; Genclerbirligi. Cok cok geride kalabilirler sıralamada puan olarak hemde.

biz o takımlarda tam kadro oynamadık futbolcu denedik. ona bakarsan biz liverpolu yendik interi yeniyorduk. siz avrupa macı oynuyorsunuz tam kadro. birde oraya twenteyi yazmışsın. onu niye yazdın bi sorabilimiriym. twente kücük takımmı.

tam kadro oynadık ? ilk maçta simao sakatlandı pek oynamadı zaten.2 maç yoktu. necip yok. sidnei yok . bunlar sallama oyuncular zaten dimi .. yooo twente büyük takım arkadaş yazmayı unutmuş onun için yazdım :) interi yazmış liverpool u yazmış , reali yazdı. anladın

Üst Alt