STSL H:20 | Beşiktaş 1-1 Karabükspor | 5 Şubat | Maç Sonucu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL H:20 | Beşiktaş 1-1 Karabükspor | 5 Şubat | Maç Sonucu

Cevap: STSL H:20 | Beşiktaş - Karabükspor | 05 Şubat | 17.00

Lan yeter bunlar hiç güçlü bir takımla deplasmanda oynamayacaklar mı? :eek: Art arda zayıf takımlar inönüye geliyor,sonrada balon gibi şişiyorlar.

Foruma ilk mesajım , bir Beşiktaş taraftarıyım , iyi bi Beşiktaş'lı olduğum gibi iyi de bi futbol seyircisi olduğumu düşünüyorum o yüzden bu forumda iyi vakit geçireceğimi düşünüyorum , herkese merhabalar.

Maça gelecek olursak rahat bi galibiyet bekliyorum ve 4-0 olacağını düşünüyorum maç skorunun.

Lan yeter bunlar hiç güçlü bir takımla deplasmanda oynamayacaklar mı? :eek: Art arda zayıf takımlar inönüye geliyor,sonrada balon gibi şişiyorlar.

İlk yarıda yeterince oynamadık mı değerli arkadaşım sence ?

Bknz : Fenerbahçe-Trabzonspor-Kayserispor-Eskişehirspor-Galatasaray...

bizim oynadigimiz futboldan sonra bu mac iyi gelicek biraz.cünkü bjk cok iyi futbol oynuyor,karabük de cok güzel futbol oynuyor.müthis bir mac bizi bekliyor.

Çok zevkli bir maç bizleri bekliyor. Bol gol bekliyorum. :)

Cevap: STSL H:20 | Beşiktaş - Karabükspor | 05 Şubat | 16:00

Karabükspor kontra ataklarla Beşiktaş'a mutlaka gol atacaktır diye düşünüyorum.Guti'nin olmaması Beşiktaş için dezavantaj.Karabük kazanır bence.

Karabükspor kontra ataklarla Beşiktaş'a mutlaka gol atacaktır diye düşünüyorum.Guti'nin olmaması Beşiktaş için dezavantaj.Karabük kazanır bence.

evet guti nin olmaması büyük dezavantaj ama onun yerine fernandes var ... bu takım yavaş yavaş gutisiz de oynamayı öğrenmeli ...

Guti'nin olmamasi asla buyuk bir dezavantaj degil. Orta uclu Necip-Ernst-Fernandes'den olusursa ezerek yeneriz. Turkiye'de boyle orta saha yok. Cok kosan, defansi iyi yapan, dikine oynayan orta saha oyuncularimiz var. En kotusu Aurelio.

Bugün Q7'nin tekme atacağı kişiyi açıklıyorum.Kerim Zengin..Eğer onun tarafında oynarsa

hadi emenike koy su besiktasa. adamlar kendini real madrid saniyor :D

Eğer gol gecikirse, maç tehlikeye girebilir. Ama zorda olsa Beşiktaş kazanır diyorum.

Hakan,Ekrem,Sivok,Toraman,İbo,Ernst,Fernandes,Hılbert,Simao,Nobre,Almeida.

Üst Alt