STSL H:20 | Beşiktaş 1-1 Karabükspor | 5 Şubat | Maç Sonucu - Sayfa 23 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL H:20 | Beşiktaş 1-1 Karabükspor | 5 Şubat | Maç Sonucu

Cevap: STSL H:20 | Beşiktaş 1-1 Karabükspor | 5 Şubat | Maç Sonucu

Hakem desek yeterli heralde. Bu yıl gerçekten baya fazlalaştı hakem hataları.

Zevkli bir maçtı.Emenike keşke 2 sarı karttan değilde direk kırmızı görseydi rahat rahat izlerdim maçı :) hakem çok kötüydü en son ben geçen senenin 2.dönemindeki fenerbahçe-beşiktaş maçında bu kadar kötü hakem görmüştüm almeidanın o golü verilseydi şimdi ne bobo ne schuster konuşuluyordu ben ona üzülüyorum schuster gidince ne olacak ligi dominemi edeceğiz yoo en azından zevkli oluyor del bosque'yede böyle sallıyorlardı yine hüsran.Yücel İldizede helal olsun taş gibi takım gerçekten 17de 17yi barca bile yapamaz ciddiye alan varmıydı bilmiyorum ama ben ciddiye almadım ama bu kadar erkenden puan kayıpları beklemiyordum...

Zevkli bir maçtı.Emenike keşke 2 sarı karttan değilde direk kırmızı görseydi rahat rahat izlerdim maçı :) hakem çok kötüydü en son ben geçen senenin 2.dönemindeki fenerbahçe-beşiktaş maçında bu kadar kötü hakem görmüştüm almeidanın o golü verilseydi şimdi ne bobo ne schuster konuşuluyordu ben ona üzülüyorum schuster gidince ne olacak ligi dominemi edeceğiz yoo en azından zevkli oluyor del bosque'yede böyle sallıyorlardı yine hüsran.Yücel İldizede helal olsun taş gibi takım gerçekten 17de 17yi barca bile yapamaz ciddiye alan varmıydı bilmiyorum ama ben ciddiye almadım ama bu kadar erkenden puan kayıpları beklemiyordum...

Hayrola schuster gidicimi? cok sasırdım

Ayrıca ohhaaa bee hakemm cüşş bee ayıpp beee bunu görmicen neyi görücen anasını satıyım en kral hacıyı getir bu posizyonda bi git gel yapardı:D

Hayrola schuster gidicimi? cok sasırdım

Ayrıca ohhaaa bee hakemm cüşş bee ayıpp beee bunu görmicen neyi görücen anasını satıyım en kral hacıyı getir bu posizyonda bi git gel yapardı:D

Yok adalı varsa bu sene gitmez bizim taraftar söyleniyor ona kızıyorum :)

Yok adalı varsa bu sene gitmez bizim taraftar söyleniyor ona kızıyorum :)

He tamam şimdi anlasıldı her yerde var öyle üstün zekalılar bu takım gelecek senenin takımı ama önemli bi ayrıntı var eger bu sene ve gelecek sene 3-4 olursa yeriniz işte o zaman ayvayı yediniz:)

Gaziantep Belediye maçında 5-0 öndeyken "oley" demeye benzemez bu işler. ;)

Guti'nin olmaması bir dezavantaj değil, avantajdır; diyen arkadaşları göremiyorum. Söylemiştim ve hala söylüyorum Guti bu takımın maestrosudur.

Toraman'ın pozisyonunu hala göremedim :D

Gördüm direk kırmızı

istinye apaçileri :eek:

tipleri kest

jkkzn.jpg

Guti'nin olmaması bir dezavantaj değil, avantajdır; diyen arkadaşları göremiyorum. Söylemiştim ve hala söylüyorum Guti bu takımın maestrosudur.

kesinlikle aavantajdır anlamında sölemedik. sadece bu takım artık gutisiz de oynamayı bilebilmeli , alışabilmeli ... tabiki guti beşiktaşın maestrosudur...

hepiniz bir mevzuyu yanlis anlamissiniz! Beşiktasin hedefi 17'de 17 yapmak ama 17 macta 17 puan, 17 de 17 galibiyet degil...

Üst Alt