STSL H:20 | Bursaspor 2-1 Sivasspor | 4 Şubat | Mac Sonucu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL H:20 | Bursaspor 2-1 Sivasspor | 4 Şubat | Mac Sonucu

Cevap: STSL H:20 | Bursaspor 1-0 Sivasspor | 4 Şubat | Devre Arası

çok şanslı oldukları kesin..Fakat bireysel anlamda bizim gibi hata yapmıyorlar..İleride çoğalabiliyorlar..Bizim takımda defans bölgesinde pimi çekilmemiş bomba dolu.(ufuk,Servet,Sabri,Balta)Birisi bir gol atıyor herşey unutuluyor,birisi bir üçlü biraz hırs gösterisi yapıyor herşey unutuluyor..Olan Glatasaraya oluyor..Dünyada bu taraftar kadar sabırlı taraftar yoktur..Sabır taşı olsa çatlardı.

Bu akşam Bursa kesinlikle kötü..Fakat bu sürekli olmuyor..

Bu arada Wedersonun kullandığı serbest vuruşu kurtaracak kaleci dünyada yoktur..Ama kaleci müthiş kurtardı..Ben uzun zamandır öyle bir kurtarış hatırlamıyorum..Biz hala Ufuğa sabredelim..

Trabzonspor ve Fenerbahçe ilk 2 için kapışır.

Bursa bu futbolla fazla ilerleyemez.Şansta bir yere kadar ama değilmi.

Kenny, Kenny Millerrrr.

Yemyeşil Bursa'nın yaratıcı çocukları :-)

Bu Bursa´dan bile puan alamadik. Bursaspor ve Eskisehirspor galibiyetleri bircok sey degistirirdi. Bircok sey hemde

Sivasspor´un kalecisini de begeniyorum. Korcan galiba.

Cevap: STSL H:20 | Bursaspor 1-1 Sivasspor | 4 Şubat | Devre Arası

Bursaspor ve Trabzonspor'un en büyük artıları herkesin hareketli olması.Sıkıştıkları zaman pas verecek oyuncu bulabiliyorlar.Ama bizde 1-2 kişi dışında herkes çakılı oynuyor.Pas vermeye kalkıyor futbolcumuz ama verecek adam yok boş alanda.Boş alana kaçıyımda pas alayım diyen yok maalesef.

Futbolcular arası mesafe çok uzak bizde.Ama Bursaspor ve Trabzonspor'da öyle değil birbirlerine yakın vede hareketli oynuyorlar.

Cevap: STSL H:20 | Bursaspor 1-1 Sivasspor | 4 Şubat | Devre Arası

Harry Kewell tezahüratini calmis ezikler. Daddy Cool - Kenny Miller tezahürati

Cevap: STSL H:20 | Bursaspor 2-1 Sivasspor | 4 Şubat | Devre Arası

Maça bakamadım beyler nasıl maç oldu bursa hak etimi ??

Üst Alt