STSL H:20 | Manisaspor 1-3 Fenerbahçe | 5 Şubat | Maç Sonucu - Sayfa 20 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL H:20 | Manisaspor 1-3 Fenerbahçe | 5 Şubat | Maç Sonucu

Cevap: STSL H:20 | Manisaspor 1-3 Fenerbahçe | 5 Şubat | İkinici Yarı

Bir defa her rakip Fenerbahçe'den korkuyor. Her maça baskılı başlıyorlar, ve maçın büyük bölümünde bu baskıyı devam ettiriyorlar.

Bize gelirsek, artık bizim rakibi korkutabilecek bir takım olgumuz, futbolcumuz ve saha içi birliktelik yok. Biz artık normal bir takım haline geldik. İsim var, ama takımımızda oynayan futbolcular malesef bu takımın futbolcuları değil. Bonservis bedeli ödenmeden alınan veya yararlı olsa bile adı sanı duyulmamış transferlerle bu takım iyice düşüyor. Bizim takımımıza yakışmayan futbolcuları ne zaman temizledik, o zaman gerçek revizyon gerçekleşecektir.

Cevap: STSL H:20 | Manisaspor 1-2 Fenerbahçe | 5 Şubat | İkinici Yarı

Yüzde yüz haklısın.

Dostum Glatasaray camiası uyuyor..Bak şu karabük maçından sonra bile yüzsüz beşiktaş basın toplantısı yapacakmış..Hangi yüzle yapacaklarsa..Aziz yıldırım ben kesin şampiyon olucam diyor..Hakem odalarını tekmeliyor ,tehditler ediyor...

Benim Galatasarayım yanlız...Bunları nasıl engellersin biliyormusun.Galatasaraya yapılan tüm hataları karaları sinevizyonda göstereceksin,onların gözlerine sokacaksın..Ondan sonra bu beşiktaş ve fenere neden bağırıyorsunuz.Hakemler ne yapmış maçlarınızda nekadar hatalı karalar vermişte bağırıyorsunuz diyeceksin..Bu senelerdir böyle..Buna bir dur diyen olmadı..Ve bunun üzerine hala Senin başındaki başkan Aziz Yıldırımın dibinden ayrılmıyor..

Beşiktaş yönetimi toplantı mı yapacakmış ? :D İ.Toramanın 1 kırmızı kartı yaptığı net penaltı es geçildi. O toplantıda bunlarıda söylesinler inanırım.

, maçta kırmızı görecek bekir maçı sarıyla tamamladı, lugano aynı şekilde, adamların penaltısını yedin hakem, ama ne olacak son hafta da olsa bu fener şampiyon olamayacak, ilahi adalet tecelli edecek!

1-0 Öne geçiyorsun biraz akıllı davransalar çok rahat önde bitirecekleri maçı kaybettiler. Ha Hikmet karaman denen ileri

görüşlü zat Galatasarayı şöyle çözdüm böyle çözdüm diye ötüyordun ya Fb çözeydin ya

Cevap: STSL H:20 | Manisaspor 1-2 Fenerbahçe | 5 Şubat | İkinici Yarı

Dostum Glatasaray camiası uyuyor..Bak şu karabük maçından sonra bile yüzsüz beşiktaş basın toplantısı yapacakmış..Hangi yüzle yapacaklarsa..Aziz yıldırım ben kesin şampiyon olucam diyor..Hakem odalarını tekmeliyor ,tehditler ediyor...

Benim Galatasarayım yanlız...Bunları nasıl engellersin biliyormusun.Galatasaraya yapılan tüm hataları karaları sinevizyonda göstereceksin,onların gözlerine sokacaksın..Ondan sonra bu beşiktaş ve fenere neden bağırıyorsunuz.Hakemler ne yapmış maçlarınızda nekadar hatalı karalar vermişte bağırıyorsunuz diyeceksin..Bu senelerdir böyle..Buna bir dur diyen olmadı..Ve bunun üzerine hala Senin başındaki başkan Aziz Yıldırımın dibinden ayrılmıyor..

Bugün haklılık günün mü? :) Neyse Başkan futbolla daha fazla ilgilenecekmiş şimdi, umarım daha büyük belalar açmaz başımıza. Utanmasa faulu yapana değil de Stancu'ya gösterecekti ilk kartı.

Bunlar art niyetli. bünyamin yan hakeme taş atılan maçtan sonra "ne yapsaydım yani, stad yıkılırdı maçı tatil etseydim" diyor, belöz düz gidiyor kart çıkmıyor, hala o stadda kritik maçlara bünyamini veriyorsun. Bunlar düzen. Ama biz de bunları unutmayız,

luganonun eli neden görülmedi?

Aziz Yıldırım düğmeye bastı çünkü ;

8237_296_296.jpg

Üst Alt