STSL H:22 | Bursaspor 1-4 Gaziantepspor | 19 Şubat | Maç Sonucu - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL H:22 | Bursaspor 1-4 Gaziantepspor | 19 Şubat | Maç Sonucu

Cevap: STSL H:22 | Bursaspor 1-3 Gaziantepspor | 19 Şubat | İkinci Yarı

Günaydın... :)

Sezon başlamadan önce Lig nasıl biter diye sıralama yapmıştık.. Dikkatini çekerim Sezon daha başlamamıştı...

Benim Tabela şöyle oluştu...

1. Fenerbahçe

2. Beşiktaş

3. Trabzon

4. Gaziantep

5. Galatasaray

Unuttuğun bişey var yalnız sezon başlamadan önce kadrosu bu kadar iyi değildi.O kadroyla devam etse ilk 5 e imkansız dı girmesi.Vagner ve Cenk tosun inanılmaz ivme kazandırdı takıma.Bu arada senin tabelada bir Gaziantepin yerini tutturacan heralde lig sonunda.Fener 1 ci olamaz bjk 2 ci ts de 3 cü bizde ilk 5 e giremeyiz zaten.:D

Cevap: STSL H:22 | Bursaspor 1-4 Gaziantepspor | 19 Şubat | İkinci Yarı

Gaziantep'in yeneceğini biliyordum da bu kadar fark beklemiyordum.

burnunuzun dibindeki adami alamadilar ya yaziklar olsun sezgin ve polatt ikilisine

süperrrrr oldu bu, iste bu, gicik oluyordum bursaya zaten, ohh ne güzel

sen 30 milyonu koy cebine, cl ligde ülkene 2-3 puan kazandiracak 2-3 transfer yapma, bizi rezil ett gel ...

yeri yok bursanin cligde seneye, avrupa lig bile fazla bunlara.

Cenk gol attıkça,Sezgine sövüyorum malesef..Elimizde Türk forvet yok.

Cevap: STSL H:22 | Bursaspor 1-3 Gaziantepspor | 19 Şubat | İkinci Yarı

Unuttuğun bişey var yalnız sezon başlamadan önce kadrosu bu kadar iyi değildi.O kadroyla devam etse ilk 5 e imkansız dı girmesi.Vagner ve Cenk tosun inanılmaz ivme kazandırdı takıma.Bu arada senin tabelada bir Gaziantepin yerini tutturacan heralde lig sonunda.Fener 1 ci olamaz bjk 2 ci ts de 3 cü bizde ilk 5 e giremeyiz zaten.:D

Şuan sezon böyle biter diyorum....

1. Fenerbahçe

2. Trabzon

3. Bursa

4. Gaziantep

5. Kayseri

6. BJK

Tamamdır Bursa'yı da yoldan çıkardı Aziz Yıldırım. Hakem hatası oldu mu bilmiyorum ama Antep'e teşvik vermiştir kesinlikle, adım gibi eminim. :eek:

Cenk 19 yaşında her hafta 2 şer 2 şer sıralıyor golleri,biz daha anıl 21 yaşında,genç cocuk oynasın falan diyoruz :eek:

bari tunay torun ve mehmet ekiciyi alsak.25 yasindaki yektaya 3.750 milyon verdiler cenke 500 bin vermediler

Lan Antep'e yeniliyoruz diye üzülüyorduk :) 3-2 ve 1-0 yenilgilerimizden anlıyorum ki iyi takım olmaya başlamışız :asd: :D Bu Antep BJK'ı da çok geçer, Lig sonunda Bursa ile de kafa kafaya gelir ...

Demedi demeyin ...

Üst Alt