STSL H:23 | Bucaspor 0-2 Bursaspor | 25 Şubat | Maç Sonucu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL H:23 | Bucaspor 0-2 Bursaspor | 25 Şubat | Maç Sonucu

Cevap: STSL H:23 | Bucaspor 0-1 Bursaspor | 25 Şubat | İkinci Yarı

İbrahim Öztürk hızlı bir stoper olmasının avantajını kullandı..Bizi servet mendynin pozisyonunda İbrahim Öztürkün yerinde olsaydı ağar olduğu için rakibi yetşemez indirir kırmızıyı görürdü...

Az önce 0-2 yazmıyor muydu? :D banamı öyle geldi yoksa.

Cevap: STSL H:23 | Bucaspor 0-2 Bursaspor | 25 Şubat | İkinci Yarı

Şu Batallada müthiş teknik var..Bizde olmasını isterdim..İdda ediyorum defansif anlamda bilmiyorum ama bizi çok gol pozisyona sokar...

Şu Batallada müthiş teknik var..Bizde olmasını isterdim..İdda ediyorum defansif anlamda bilmiyorum ama bizi çok gol pozisyona sokar...

Ben diyorum işte bize Battalla gibi Alanzinho gibi sprinter bi oyuncu lazım orta sahadan etkili dribling yapabilen oyuncumuz yok

Ben diyorum işte bize Battalla gibi Alanzinho gibi sprinter bi oyuncu lazım orta sahadan etkili dribling yapabilen oyuncumuz yok

Batalla sprinter veya dribling yapan oyuncu değil fakat inanılmaz ara pasları atıyor..Ve ofansif anlamda müthiş top saklayıp pas alışverişini sağlıyor..Alanzinho daha çok dribling yapan bir adam..Ama bizde her ikisindende yok dediğin gibi..

şu Buca bize kök söktürdü..Yemin ederim 2,3 tane akıllı ne yaptığını bile orta sahayla biz bu takımlara arenada her maç 3,5 atarız..Ama bizim yüzyılın fiyasko yönetimi bu hale getirdi takımı..

Üst Alt