STSL H:23 | Trabzonspor 3-3 Kayserispor | 27 Şubat | Maç Sonucu - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL H:23 | Trabzonspor 3-3 Kayserispor | 27 Şubat | Maç Sonucu

Cevap: STSL H:23 | Trabzonspor 1-1 Kayserispor | 27 Şubat | 1.Yarı

Ne oldu maç alıp satan arkadaşlar sesiniz çıkmaz oldu? Adamlar hiç olmazsa bir gol attı sizin maçta bırakın gol atmayı çaba bile göstermedi KAyseri takımı!

Cevap: STSL H:23 | Trabzonspor 1-0 Kayserispor | 27 Şubat | 1.Yarı

Adam alıp satmak ne kadar kolay sizin için yavvv! Sizin maçta eski oyuncunuz maçı size satmış mıydı? Belki de diyet ödüyordur Kayseri!

Ben bizim oyuncu maçı bize sattı demedim ki kardeş. Burada yüzlerce kişi senin o dediğini demişti. Bu maçta niye demiyorlar diyorum. Nedense az önceki golle adam alıp satmak birden zorlaştı.

Sen ne terbiyesiz bir adamsın arkadaşım hem başka bir takımın forumundasın hem de şerefsizlikle suçluyorsun etrafını!

Moderatör arkadaşlar!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bu arkadaşa geçici bir cezanın yeterli olmayacağını mümkünse süresiz uzaklaştırılmasını öneriyorum!!!!

Sen ne terbiyesiz bir adamsın arkadaşım hem başka bir takımın forumundasın hem de şerefsizlikle suçluyorsun etrafını!

Moderatör arkadaşlar!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bu arkadaşa geçici bir cezanın yeterli olmayacağını mümkünse süresiz uzaklaştırılmasını öneriyorum!!!!

Üstünüze alınmanıza çok üzüldüm. Sadece bu golün ardından süleymanuya laf atmanın şerefsizlik olacağını söylemiştim tıpkı daha önceki kaleci hatalarındaki gibi.

ya mod arkadaşlar başka taraftar forumlarında beni sırf GS liyim die attılar

siz hala üstelik bu adamı konuşturuyorsunuz?

Ben bizim oyuncu maçı bize sattı demedim ki kardeş. Burada yüzlerce kişi senin o dediğini demişti. Bu maçta niye demiyorlar diyorum. Nedense az önceki golle adam alıp satmak birden zorlaştı.

Derler kardeşim sizden başka hangi takım başka bir takıma kiraladığı oyuncusunun kendi maçında oynamamasını şart koşuyor sözleşmede, şart koşmadığı da akıl almaz hata yapıyor zaten!

Siz şampiyon olamayınca dünya üzerinde şeref haysiyet kalmıyor nedense!

Tamam arkadaşlar ortalığı kızıştıran fbli atıldı. Rahat olun ;)

Üst Alt