STSL H:26 | Beşiktaş 4-2 Kayserispor | 19 Mart | Maç Sonucu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL H:26 | Beşiktaş 4-2 Kayserispor | 19 Mart | Maç Sonucu

Cevap: STSL H:26 | Beşiktaş 0-1 Kayserispor | 19 Mart | 1.Yarı

utanc duymamiz gereken 1 konu var aslinda...tr nin iki güzide kulübü (gs ve bjk) yillardir bir sag bek bulamadilar ve hep devsirme adamlar ile oynuyorlar...ilginc...

Çarşı, şu anda hakem ve federasyona karşı içimizden geçirdiklerimizi bağırarak söylüyorlar.

bobo gercekten kaliteli forvet..onun ayarinda bize de bir adam laazim...stancu basta ümit vermisti ama adam resmen fos cikti

Cevap: STSL H:26 | Beşiktaş 0-1 Kayserispor | 19 Mart | 2.Yarı

Ulan son haftalarda azcık adam gibi oynasak hakemlerde adil yönetse maçlarımızı şu an buy fos galaktikos bjk nin en az 6 puan önündeydik

Dogru diyorsun, ama bu sene icin durumlari bizden agir diye düsünüyorum bilmiyorum katilirmisin

Yine katilamiyorum.

Rijkaard-Neeskens isimleri geldi gecen sezon. Gecen sezonu alismalari icin zaman verdik ve bu sezon cok ümitliydik basta hep beraber.

Ama ilk maclardan bile ümitlerimiz tükendi.Kadromuzun Türkiye Liginin orta sira takimlarininki gibi,bazilarinden daha zayif olmasini gördük.Oysaki ne ümitliydik Rijkaard-Neeskens ikilisi gelirken.

Onlarla beraber bizede kactane oyuncu geldi,hatta BJK gibi degil,bize genc,ac topcular geldi Gio gibi,Jo gibi. Keita gibi oyuncumuz vardi. Ama 2-3 takviyeyle bu sezona bomba gibi girecekken hersey bozuldu. Alt üst oldu.

Yine katilamiyorum.

Rijkaard-Neeskens isimleri geldi gecen sezon. Gecen sezonu alismalari icin zaman verdik ve bu sezon cok ümitliydik basta hep beraber.

Ama ilk maclardan bile ümitlerimiz tükendi.Kadromuzun Türkiye Liginin orta sira takimlarininki gibi,bazilarinden daha zayif olmasini gördük.Oysaki ne ümitliydik Rijkaard-Neeskens ikilisi gelirken.

Onlarla beraber bizede kactane oyuncu geldi,hatta BJK gibi degil,bize genc,ac topcular geldi Gio gibi,Jo gibi. Keita gibi oyuncumuz vardi. Ama 2-3 takviyeyle bu sezona bomba gibi girecekken hersey bozuldu. Alt üst oldu.

h.sükür gibilerinin laflarini dinledi yöneticilier ondan..gio, keita, elano kalmaliydi...bir kac takviye daha yapilsaydi simdi acik ara sampiyonduk...ama maalesef hersey berbat oldu

Üst Alt