STSL H:29 | Trabzonspor 1-0 Bursaspor | 17 Nisan | Maç Sonucu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL H:29 | Trabzonspor 1-0 Bursaspor | 17 Nisan | Maç Sonucu

Cevap: STSL H:29 | Trabzonspor - Bursaspor | 17 Nisan | 19.00

ANtu'da sana yer yok mu ego ve büyüklük hikayelerini orda anlat.

"Bir kac agresif uye arkadas var her seferinde ters cevap veren, onlara vakti olsa da cevap vermez, gereksiz yere tartismis olur cunku."

Kısmındakilerden biri olduğunu iyi biliyorsun. Mesajlarına cevap vermiyorum, halen daha benden alıntı yapmanın mantığı ne ki? Rahatsız olduğun bir şey varsa söylediklerimde, şikayet et, forum yönetimi gerekeni yapar. Bu ilk ve son cevabımdı sana, bir daha cevap vermeyi düşünmüyorum, boşuna alıntı yapma istersen, gereksiz yere forumun düzeni bozulmasın.

Hoşçakal...

Rahatsız oluyorum aynen, çünkü burada fener apaçliği yapıp klasik büyüklük masalları anlatman, tahrik edercesine konuşmandan rahatsız oluyorum.Burada yazmanın mantığı ne? Buradaki oluşumun ne olduğunu bilmiyormusun?

İbrahim bursa-bjk maçı 2-2 oldu sanıp bjk lehine 2-3 dakikalığına tempo tutan kimdi.Gerçekten şampiyon olsaydınız 1 saat falan beşiktaş diye bağırırdınız sanırım.

Ben değildim. Statta Beşiktaş lehine tempo tutan da olmadı zaten. Bağdat caddesinde 15 -20 kişi taş çatlasın 10 saniye bağırmış altı üstü. 20 kişinin yaptığı şeyi Fenerbahçelilerin "çoğu" yapmış gibi anlatmak doğru değil.

Federasyon'un artık maçları aynı saate çekme vakti geldi.Maça gelince Trabzonspor bir adım önde ama,bana Bursaspor kazanacak gibi geliyor.

Haydi Trabzonspor, serefsizlere inat, kahpelere inat al bu maçi... Sampiyonlugu vermeyin eziklere...

sampiyon ol su karaktersiz serefsiz asagilik pislik azize güruhuna gün yüzü gösterme trabzon

''33 takım birleşti ultra süper uzayspor takımı fb ye karşı kenetlendi. hatta 33 takım yetmedi tüm dünya liglerinden takımlar çağırıldı süperötesi takım fby karşı durmak için. bugün yine tüm dünya fbye karşı birleşecek ve herkes trabzonlu olacak çünkü biz dünyanın en iyisiyiz biz asla yenilmeyiz. biz hariç herkesin bizden nefret etme sebebi sadece ve sadece bizim çok büyük bir kulüp olmamız. asla çirkinliklerimizle ve skandallarımızla ilgisi yok bunun biz çok süperiz.''

-fenerlinin rüyası-

Trabzon'a başarılar, skor tahminim 3-2 Trabzon.

Artık gelecek haftadan itibaren maçların aynı saate alınması lazım. Federasyon özellikle Fener maçlarını Trabzon'dan önceye koyuyor ki, strese girsinler liderliği geri alamasınlar diye. Bu çok bariz belli. Yaklaşık olarak ikinci devre tüm maçlar nerdeyse, Fener önce, Trabzon sonra olarak oynandı. İstisna varsa 1-2 tane vardır arada.

Ayrıca Bursaspor ve Ertuğrul Sağlam karakterlilerse zaten bu maça asılmayacaklardır. Çünkü Bursa'yı geçen sene şampiyon yapan, Beşiktaş ve Trabzonspor'dur.

İşte ilk 11'ler

TRABZONSPOR: Tolga, Serkan, Giray, Egemen, Cale, Burak, Selçuk, Alanzinho, Colman, Jaja, Umut

TEKNİK DİREKTÖR: Şenol Güneş

BURSASPOR: Ivankov, Ali, Ömer, İbrahim, Vederson, Volkan, Svensson ,Bekir, Ozan, Batalla, Miller

TEKNİK DİREKTÖR: Ertuğrul Sağlam

İşte ilk 11'ler.

TRABZONSPOR: Tolga, Serkan, Giray, Egemen, Cale, Burak, Selçuk, Alanzinho, Colman, Jaja, Umut

TEKNİK DİREKTÖR: Şenol Güneş

BURSASPOR: Ivankov, Ali, Ömer, İbrahim, Vederson, Volkan, Svensson ,Bekir, Ozan, Batalla, Miller

TEKNİK DİREKTÖR: Ertuğrul Sağlam

Serdar Aziz sakat mi, niye oynatmiyor ki Saglam?

Bilerek ceza aldı diye yorumlar yapılacak maç sonrası. Demedi demeyin. Trabzonspor kazandığı sürece bu böyle olacak.

Fener maçından dolayı cezalı duruma düşmeseydi derlerdi de Fener maçı yüzünden düştü kolayına laf atamazlar bu duruma.

Bursa maçı satmayacaktır ama Trabzon YİNE her maçta olduğu gibi kendi hakkıyla kazanacaktır fakat Bursa maçı bilerek göz göre göre bıraksa ne kadar tatlı olur, dünkü olaylardan sonra.

Hadi Trabzon kazan şu maçı, sevindirme şu şerefsizleri.

Üst Alt