STSL H:31 | Fenerbahçe 2-0 İstanbul BB | 1 Mayıs | Maç Sonucu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL H:31 | Fenerbahçe 2-0 İstanbul BB | 1 Mayıs | Maç Sonucu

Cevap: STSL H:31 | Fenerbahçe - İstanbul BB | 1 Mayıs | 19.00 | Lig TV

İ.B.B en kötü beraberlik alır. hucüm silahları yüksek olan takımlar karşısında iyice afallıyor fenerliler...

bu akşam Abdullah Avcı'yı lig radyoda dinledikten sonra İBB den çok umudum yok açıkçası.

fb ile oynadıktan sonra BJK kupa maçımız arkasındanda Ts maçımız var bizim odaklandığımız kupa maçı ve hangi oyuncuları oynatıcaz hangilerini oynatmicaz onun planlamasına başladık diğer maçlardada(FB - TS) elimizden geleni yapıcaz dedi.

Benim anlam veremediğim, maçın tarihi 1 Mayıs ve o gün Kadıköy tam bir keşmekeş olacak. Büyük ihtimalle Kadıköyde işçi bayramı kutlamaları olacaktır ve trafiğe de kapatılacaktır. Olayların çıkması da muhtemel ayrıca. Demek ki ya Nevruz, 1 Mayıs'a göre daha sorunlu bir gün ya da İstanbul Emniyeti takviye kuvvet ile o gün İstanbul içerisinde güvenliği sağlayacak!!!

Bu soruların cevapları bir sorun olmaz ise biz niye derbiyi Cuma günü oynadık arkadaş?

Benim anlam veremediğim, maçın tarihi 1 Mayıs ve o gün Kadıköy tam bir keşmekeş olacak. Büyük ihtimalle Kadıköyde işçi bayramı kutlamaları olacaktır ve trafiğe de kapatılacaktır. Olayların çıkması da muhtemel ayrıca. Demek ki ya Nevruz, 1 Mayıs'a göre daha sorunlu bir gün ya da İstanbul Emniyeti takviye kuvvet ile o gün İstanbul içerisinde güvenliği sağlayacak!!!

Bu soruların cevapları bir sorun olmaz ise biz niye derbiyi Cuma günü oynadık arkadaş?

Galatasaray-Fenerbahçe futbol maçı niye Cuma gününe alındı?

Nevruz kutlamaları gerekçe gösterildi.

Gelecek hafta sonu Fenerbahçe Kadın Voleybol Takımı, Final-Four oynayacak. Sayın Aziz Yıldırım, 'Fenerbahçe Voleybol Takımı'nın maçlarını rahat rahat seyretsin' diye Galatasaray-Fenerbahçe karşılaşması Cuma akşamına alındı. Bu neyi gösterir; Aziz Yıldırım'ın federasyon üzerinde ne kadar etkili olduğunu gösterir.

Cumaya alınması, güvenlik açısından nasıl bir fayda sağlıyormuş? Bana İstanbul Valisi bir anlatsın bakalım... Herkesin evinde oturduğu, polislerin ve güvenlik güçlerinin mümkün olduğu kadar serbest olduğu bir tatil gününde mi güvenlik kolay sağlanır, yoksa herkesin sokakta olduğu, bir yerlere gittiği Cuma akşamı mı?

Aslında cuma günü dehşet bir trafik oluyor. Özellikle de Seyrantepe civarında...

Cuma akşamı en belalı... Herkes bir yerlere gidiyor, polis de bunun için o bir yerlerde oluyor. Toplayıp, Arena'nın etrafına yığamazsın. Gebze'de de polise ihtiyaç var, Beylikdüzü'nde de polise ihtiyaç var cuma gecesi... İstanbul'dan gidenler var tonla, İstanbul'a gelenler var ve sen TEM yolundaki stadyumda Cuma maçı koyarak, bunun adına da 'Güvenlik' diyorsun.

Lütfen izah etsinler. İşte Vali, işte Emniyet, işte Türk medyası... Çıksınlar televizyonlardan birine 'Ben cuma akşamı, güvenliği daha kolay sağlarım. Çünkü trafik tıkalıdır, yollar kapalıdır, kimse bir yere gidemez. O yüzden de güvenliğe ihtiyaç kalmaz!' diyorlarsa!.. O zaman diyecek bir şey yok!..

Hıncal Uluç - Sabah

..

güveniyoruz İ.B.B. ye

Nevruz nedeniyle değil hafta sonu voleybolda şampiyonlar ligi final-four'u var diye cuma oynatıldı derbi ki çok da makul bir neden. Absürd olan final-four günü oynanması olurdu derbinin, cuma oynanması değil.

Nevruz nedeniyle değil hafta sonu voleybolda şampiyonlar ligi final-four'u var diye cuma oynatıldı derbi ki çok da makul bir neden. Absürd olan final-four günü oynanması olurdu derbinin, cuma oynanması değil.

O zaman çıkacaklardı, dürüst bir şekilde o şekilde olduğunu söyleyeceklerdi. Bu mevzuda, çifte standart olduğu kesin.

İbrahim Bey, neden makul bir neden olsun? Neticede derbinin oynanması final-four'a olan ilgiyi azaltacak değil, o maçlara gidecek taraftarı da etkileyecek değil. Asıl absürd olan zaten İstanbul'da cuma akşamları trafik keşmekeş olur ve derbiyi o gün oynatmak bu keşmekeşi daha da fazlalaştırmaktan başka bir işe yaramadı.

Takılırsa sadece bu maçta takılır zaten bunlar.Ama Fenerasyon bu maçtada görevini yerine getirir.

Takılırsa sadece bu maçta takılır zaten bunlar.Ama Fenerasyon bu maçtada görevini yerine getirir.

Abdullah Avcı bizim için önemli olan kupa maçı demiş.Bu maçta fenerin puan kaybetme ihtimali yok.Olmadı aziz devre arasında bi soyunma odası yapar.Gene de kazanırlar

istiyorum ki rabbimden bunlar yine son haftaya kadar şampiyonluğu garantileyemesin :D

o son hafta streslerini görmek istiyorum,kazansalar bile bize tam bir haftalık eğlencelik çıkacak.. :lol:

istiyorum ki rabbimden bunlar yine son haftaya kadar şampiyonluğu garantileyemesin :D

o son hafta streslerini görmek istiyorum,kazansalar bile bize tam bir haftalık eğlencelik çıkacak.. :lol:

Bu sene şikeyle,rakip oyuncuları ayarlayarak vs. şerefsizliklerle şampiyon olacaklar.Ne kadar erken olurlarsa o kadar iyi.En azından herkesin kafası rahatlar.

O zaman çıkacaklardı, dürüst bir şekilde o şekilde olduğunu söyleyeceklerdi. Bu mevzuda, çifte standart olduğu kesin.

Final-four var diye cuma oynattik demeleri lazimdi, katiliyorum. Federasyonun macasi yememis anlasilan.

İbrahim Bey, neden makul bir neden olsun? Neticede derbinin oynanması final-four'a olan ilgiyi azaltacak değil, o maçlara gidecek taraftarı da etkileyecek değil. Asıl absürd olan zaten İstanbul'da cuma akşamları trafik keşmekeş olur ve derbiyi o gün oynatmak bu keşmekeşi daha da fazlalaştırmaktan başka bir işe yaramadı.

Pek katilmiyorum isin dogrusu. Hafta ici fazlasiyla Avrupa kupasi maci oynandi, senelerdir lig maclari oynaniyor. Kadikoy'de de bir suru Avrupa ve cuma maci oynandi 50.000 kisinin izledigi. O yuzden trafik konusundaki gerekceniz yanlis olmasa da cok buyutulecek bir sey degil bence. Macin hafta sonu oynanmasinin final-four'a olan ilgiyi azaltmayacagina da katilamiyorum. Galatasaraylilar icin haklisiniz, pek etkisi olmazdi ama Fenerbahceliler icin oyle degil. En basitinden Fenerbahce'nin durumunda Galatasaray olsa ne dusunurdunuz?

geçen sene son hafta ts maçlarından önce de söyledim,şimdi de söylüyorum;ilahi adalet diye birşey varsa bu dübükler şampiyon o-l-a-m-a-z!

Üst Alt