STSL H:7 | Fenerbahçe 3-0 Gençlerbirliği | 2 Ekim | Maç Sonucu - Sayfa 18 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL H:7 | Fenerbahçe 3-0 Gençlerbirliği | 2 Ekim | Maç Sonucu

Cevap: STSL H:7 | Fenerbahçe 3-0 Gençlerbirliği | 2 Ekim | Maç Sonucu

Kim ne derse desin Gs ninde Fb olarak bizimde durumumuz icler acisi...Turkiye nin iki devi diye tabir edilen iki kulüp Uefa avrupa liginde bile yok ..vizyonlar o kadar kuculduki iki takimda birbirinin basarisizligindan beslenir oldu...kendi basarilariyla ovunmeyi birakip rakibin basarisizliklarina sevinir bundan medet umar oldu...yazik cok yazik ...

Ben koyu denebilecek kadar Fenerliyim yemin ediyorumki izlemiyorum maclari ne bizim maclarimizi ne Gs nin ne diyerlerinin dt'um olmasina ragmen izlemiyorum futboldan sogudum yeminle...

Kim ne derse desin Gs ninde Fb olarak bizimde durumumuz icler acisi...Turkiye nin iki devi diye tabir edilen iki kulüp Uefa avrupa liginde bile yok ..vizyonlar o kadar kuculduki iki takimda birbirinin basarisizligindan beslenir oldu...kendi basarilariyla ovunmeyi birakip rakibin basarisizliklarina sevinir bundan medet umar oldu...yazik cok yazik ...

öyle valla. Hic heycan brakmadilar 2-3 yildir.

öyle valla. Hic heycan brakmadilar 2-3 yildir.

Fb nin Gs nin basi cekmedigi bir lig yani ikisi liderlik icin yarismadikca kim ne derse desin kimse bu lig den zevk almiyor...bizim icin bursa bjk trabzon sampiyon olmus onemli degil gecen sene onca rezalete ragmen kacan sampiyonlugu bile sindirdik niye olsun en azindan Gs sampiyon olmadi dusuncesi...size gelince ligi 4 uncu bitirmeye uzulmeyi birak biz sampiyon olamadik hele onca rezalet yasandi diye cogunuz sevindi hala bile sevinenler var..gunden gune vizyonumuz daralip kuculuyo..kim ne derse desin bu iki kulüp gorunmez bir bagla bir birine baglidir aslinda... biri olmadan bir digeri hictir...su an iki kulüptede yapilan yanlislar neden devam ediyo saniyosunuz rakibin basarisizligi var onun icin silkelenme olmuyo su an Gs lider olsa Fener yonetimi sallaniyodu zaten sallaniyo bizim yonetim ama belkide kopma noktasina gelmisti yahut tam tersi biz lider olsak arada baya bi puan farki olsa sizin basta teknik direktorunuzun orda olamiyacagi kesindi...iste tum bu hatalarin kredisi iki takimin da basarisizligi yuzunden uzuyo biri tetik dieri mermidir biri ates etmedikce deride namludan cikmiyo....amaan nasilsa Gs sampiyon olamadi nasilsa Fb sampiyon olamadi...duruma gelirsek ne siz ne biz birak CL ligini avrupa liginde bile yokuz onuda gectim ligde bile dierini hareketlendiricek bi cacikta yok iki takimdada.....boyle gidiyo bu sene.......

fb nin gs nin basi cekmedigi bir lig yani ikisi liderlik icin yarismadikca kim ne derse desin kimse bu lig den zevk almiyor...bizim icin bursa bjk trabzon sampiyon olmus onemli degil gecen sene onca rezalete ragmen kacan sampiyonlugu bile sindirdik niye olsun en azindan gs sampiyon olmadi dusuncesi...size gelince ligi 4 uncu bitirmeye uzulmeyi birak biz sampiyon olamadik hele onca rezalet yasandi diye cogunuz sevindi hala bile sevinenler var..gunden gune vizyonumuz daralip kuculuyo..kim ne derse desin bu iki kulüp gorunmez bir bagla bir birine baglidir aslinda... Biri olmadan bir digeri hictir...su an iki kulüptede yapilan yanlislar neden devam ediyo saniyosunuz rakibin basarisizligi var onun icin silkelenme olmuyo su an gs lider olsa fener yonetimi sallaniyodu zaten sallaniyo bizim yonetim ama belkide kopma noktasina gelmisti yahut tam tersi biz lider olsak arada baya bi puan farki olsa sizin basta teknik direktorunuzun orda olamiyacagi kesindi...iste tum bu hatalarin kredisi iki takimin da basarisizligi yuzunden uzuyo biri tetik dieri mermidir biri ates etmedikce deride namludan cikmiyo....amaan nasilsa gs sampiyon olamadi nasilsa fb sampiyon olamadi...duruma gelirsek ne siz ne biz birak cl ligini avrupa liginde bile yokuz onuda gectim ligde bile dierini hareketlendiricek bi cacikta yok iki takimdada.....boyle gidiyo bu sene.......
+1905

Üst Alt