STSL S: 10/11 H:1 | Sivasspor 2-1 Galatasaray | 14 Ağustos | Maç Sonucu - Sayfa 110 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL S: 10/11 H:1 | Sivasspor 2-1 Galatasaray | 14 Ağustos | Maç Sonucu

Cevap: STSL S: 10/11 H:1 | Sivasspor 2-1 Galatasaray | 14 Ağustos | Maç Sonucu

H.Balta 2.golde ileri bile vurmuş olsaydı topu 1 puanı cebe koymuştuk.

kaptanın maçtan önce söyledikleri maçın aynası oldu..

topa sahip olalım beyler dedi .. olamadık , top peşinde yorulduk oyundan düştük , rakibi iştahlandırdık üzerimize çektik

duran toplara dikkat beyler dedi.. alanı savunamadık komik bir gol yedik

turan (ali turan) düzgün oyna dedi.. çolak belki yeterince yardım etmedi ama karşısındakiler de hürriyet vs.. adamlardı ve dağıldı

her maça ekstra efor sarfederek iyi başlıyoruz ilk golü buluyoruz sonra teknik yetersizlikten gerisini getiremeyip yorgunlukla orta sahayı rakibe bırakıyoruz..

abartısız her maç öyle veye böyle gol yiyoruz ..

daha önce de yazdım elimizde 4-3-3 hariç her sistemi makine gibi oynayacak bir takım var ama bu saplantılı tutku potansiyelimizi bitirecek gibi malesef..

hem de bu tablo ligin küme düşme adayı geçen sene yerlerde sürünen kadrosuna 1 2 takviye ile devam eden ve en önemlisi neredeyse 90 dakika alexvari sıfır savunma yapan ceyhun eriş ile karşımızdaki sivasa karşı oluştu.. bunun bahanesi olmamalı..

Biri çıksın bu FRank Rijkaard'a GS nin genlerinde 4-4-2 olduğunu bu sistem ile UEFA - Super KUpa - 4 sne üst üste rekor şampiyonluklar. Sistemli oyun oynayabildiğini öğretsin veya anlatsın.

Senin karşında senden 3 gömlek aşağı bir takım var ve 3-4 karambol dışında gol hariç pozisyonun yok. İnsan biraz utanır ya 35 lik Ceyhun, M. Yıldız denen güreşci başka da iyi adamları varmı hatırlamıyorum. Böyle vasat takıma karşı Koskoca Arda - Kewell - Cana - Neill - Ayhan gibi adamlarla rezil ettin takımı ya.

Bu mu senin 4-3-3 ün olmuyo işte anla artık anla anlamıyorsan da çek git. Sen de Xavi - İniesta- Deco - Messi yok !!!

M.Sarp - Ayhan- Cana- Barış var. Malzemeden alacağın verime bak. Daha ilk ve en kolay maçtan yattın. Sivasspor Buca nın bile yarısı bir takım değildi. Bu Sivas a BJK - FB- TS 3-4-5-6 tane sallar. O kadr berbat bir takım.

Rijkaard 2. yarı ben tazminat istiyorum dedi yaptıkları ile biz evde nouyor dedik.

Emre Çolak ı çıkarıdı Kewell kanat a geçer, Battal oynarız dedik 5 dk sonra Tek umudumuz Arda çıktı. Baros girdi. Battal Sağ açık şaka mı?

Kewell da ilerde Baros nerede çözemedi. GS yi kolsız kanatsız bıraktı kaleye 1 kere gidemedik yaa şaka mısın Rijkaard!!

Aykut : Olum sen git kum da kalecilik yap. 1. gol de 2 adam çizgiyi kapamış. 6 pas da duracaksın o topu da tutacaksın

2. Gol köşeyye gitmiyor sert gitmiyor elinin altından kaçıyıroesun.

milletin kalecileri maç alıyor bzimki yedikçe yiyor. Bırak ya 10 yıldır bu adam rezilk etti bizi biraz da UFUK yesin yaaa Aykut dan kötüsü gelmedi daha önce gelemezde

AYKUT ERÇETİN 3.lig de kaleci olamaz!! 300 bin euro aldığı için ve herkesle kanka oldığı için Ufuk yiyorlasr resmen başta da eski kovalardan NEzihnin telkinleri ile

Saygılar.

Rijkaard en geç Bursa maçı sonrası İstifa sinyali verir 3. hafta sonunda bavulunu ve milyo eurolarını alır gider.

Tartışmalı pozisyonlara baktım.Bu maçta bile hakemlerden dolayı canımız yandı.

En son bahane edilcek seydir bu Karsında anadolunun capsız takımı var Yıldıza şişir o tutsun ceyhun belki bişeyler yapar taktikleri bu baska hicbişeyleri yok ve sen bu takıma yaklasık 5 tane net gol posizyonu veriosun üstüne posizyona giremiyosun takımının en iyisi Servet ve M.sarp daha ne diyim

En son bahane edilcek seydir bu Karsında anadolunun capsız takımı var Yıldıza şişir o tutsun ceyhun belki bişeyler yapar taktikleri bu baska hicbişeyleri yok ve sen bu takıma yaklasık 5 tane net gol posizyonu veriosun üstüne posizyona giremiyosun takımının en iyisi Servet ve M.sarp daha ne diyim

Zaten cümleyi tam okursan bu maçta bile dedim Abi.

Yediğimiz 2. goldeki orta sahadaki adamlara bakın pozisyonun başından itibaren

Kim ne yapmış,kim yürümüş.

Vallaha takımı sabote edenler var herif koşmadı bile yahu

Valla ben sarpı gol haricinde görmedim yani asli görevini yaparken demek istedim :D

Yediğimiz 2. goldeki orta sahadaki adamlara bakın pozisyonun başından itibaren

Kim ne yapmış,kim yürümüş.

Vallaha takımı sabote edenler var herif koşmadı bile yahu

Ayaklar gitmek ister ama beyin ayakları hükmedecek durumda değilse koşamazsın.Şimdi haklı olarak diyeceksin ki 33 lük Ceyhun nasıl koşuyor?Haklısın.Skandal bir durum bu bizim için.Ayrıca bu Ceyhun bizi geçen sene 3-0 yenildiğimiz Ankaragücü maçında da paramparça etti.Ben orada maçtaydım.Şimdi kusura bakmayın ama Rijkaard'a soruyorum.Sevgili Hocam.Sen bu Ceyhun'u geçen seneden biliyorsun.Hala nasıl göz göre göre bu adam sahanın yıldızı oluyor?Geçen sene hadi bu ligi tanımıyordun.Şimdi ne bahanen var?

Ayaklar gitmek ister ama beyin ayakları hükmedecek durumda değilse koşamazsın.Şimdi haklı olarak diyeceksin ki 33 lük Ceyhun nasıl koşuyor?Haklısın.Skandal bir durum bu bizim için.Ayrıca bu Ceyhun bizi geçen sene 3-0 yenildiğimiz Ankaragücü maçında da paramparça etti.Ben orada maçtaydım.Şimdi kusura bakmayın ama Rijkaard'a soruyorum.Sevgili Hocam.Sen bu Ceyhun'u geçen seneden biliyorsun.Hala nasıl göz göre göre bu adam sahanın yıldızı oluyor?Geçen sene hadi bu ligi tanımıyordun.Şimdi ne bahanen var?

Adamın elinde aynı malzeme var.Futboldan bi haber adamlar mevcut sonuçta da değişen birşey yok doğal olarak

Futbol olarak ilk yarı iyidik , ancak geçen seneki sendrom yine devam ediyor ikinci yarı oyundan düşüyoruz. Maçın bizden en iyi 2 adamı vardı . Biri Ayhan Akman diğeri ise Harry Kewell . Benim şahsi fikrim bu yöndedir.

Gör artık yönetim Adnan Sezgin'in yaptığı çingene pazarlıklarına alınacak topçulardan kurulacak takımı gör. Haldun Üstünel gibi adamı yolla getir bu Sezgin'i yaptığı transferlere bak kimi getirirse getirsin yönetim Baptista mı Rosicky mi ama gerekli mevkilere işin ehli oyuncular gelsin..

Gör artık Rijkaard bu Aykut'tan mahalle manavına karpuzcu bile olmaz. Geçen hafta aynı golü yedi bu kaleci nerde hatalardan ders çıkarma?

Yan topta çıkmamıştı yine çıkmadı yemişti yine yedi..

Ya Ufuk geçsin ya da istemiyorsanız Ufuk'u ya Serkan'ı alın ya yabancı..

Kewell'dan forvet yapma hevesini hiç anlamış değilim hadi Baros hazır değil. Mehmet nerde?

Oynatın bu gençleri güvenin ya.

Bu futbolla yine hüsran olur..

beyler bu 2. yarı sendromu skibbeden beri var son dk golleri. 60. dkdan sonra galatasaraya saldır nasıl olsa galatasaray kalmıyor 60da pil bitiyor.

Gör artık yönetim Adnan Sezgin'in yaptığı çingene pazarlıklarına alınacak topçulardan kurulacak takımı gör. Haldun Üstünel gibi adamı yolla getir bu Sezgin'i yaptığı transferlere bak kimi getirirse getirsin yönetim Baptista mı Rosicky mi ama gerekli mevkilere işin ehli oyuncular gelsin..

Gör artık Rijkaard bu Aykut'tan mahalle manavına karpuzcu bile olmaz. Geçen hafta aynı golü yedi bu kaleci nerde hatalardan ders çıkarma?

Yan topta çıkmamıştı yine çıkmadı yemişti yine yedi..

Ya Ufuk geçsin ya da istemiyorsanız Ufuk'u ya Serkan'ı alın ya yabancı..

Kewell'dan forvet yapma hevesini hiç anlamış değilim hadi Baros hazır değil. Mehmet nerde?

Oynatın bu gençleri güvenin ya.

Bu futbolla yine hüsran olur..

belgrad maçı yazılanları okur musun 2-2de mehmet den topcu olmaz yazan bu forumdakiler değil miydi. 2 maçta mı değişti bu olay.

ŞU maça 4-4-2 ile çıksa 3-4 farkın zevkini yaşıyor olacaktık. Efendimiz inat etti ya TR ye totali öğretcek..

.............................Ufuk...............................

Neill............G.Zan...........Servet.............Çağlar

Kewell..........Ayhan...........Cana...............ARDA

......................Battal............Baros................

Bi dene şunu ya ölecen mi? Ama denemezsen Bursa 3-4 tane sallayınca ASY de İStifa etmeyi bileceksin!!

Adamın elinde aynı malzeme var.Futboldan bi haber adamlar mevcut sonuçta da değişen birşey yok doğal olarak

Abi Sivas'ın malzemesi bizden çok mu iyi?Cana'ya dersin ki bu Ceyhun sende.Tuvalete bile gitse onunla gideceksin dersin.Zaten M.Yıldız var bide iyi oyuncu,orada da Servet var baş edecek.Lucescu böyle kaç maç aldı ya!

Abi Sivas'ın malzemesi bizden çok mu iyi?Cana'ya dersin ki bu Ceyhun sende.Tuvalete bile gitse onunla gideceksin dersin.Zaten M.Yıldız var bide iyi oyuncu,orada da Servet var baş edecek.Lucescu böyle kaç maç aldı ya!

İtiraf edeyim Sivas'ın bile ortasahası bizden iyi

Illa protestomu edelim yani adam gibi oynamalari icin ?

Üst Alt