STTK 11/12 Y.F. | Beşiktaş M. 76-69 Galatasaray MP | Maç Sonucu - Sayfa 42 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STTK 11/12 Y.F. | Beşiktaş M. 76-69 Galatasaray MP | Maç Sonucu

Cevap: STTK 11/12 Y.F. | Beşiktaş M. 76-69 Galatasaray MP | Maç Sonucu

herkes takimi lakaytlıkla suçluyor ama maç öncesi +20 +30 sayı fark atarız diyenler vardı..Bence ilk önce kendinizi bir gözden geçirin umarım artık böyle saçma sapan konuşmalar olmaz. Maç oynanmadan kazanılmaz !!!!!!

oktay mahmudi ile ömür boyu sözleşme bu gece imxalanmalı.

takım ve hocaya bu sene bize yaşattıkları mükkemmel zamanlar için teşekkür hepimizin borcudur.

hepinize helal olsun....

Bugünkü yenilgiyi, Oly maçınada bağladık.. Aferim sizlere. Yazık çok yazık..

Mümkünse kimse forum Terim ve Oktay hoca ile ömür boyu sözleşme imzalansın demesin. Hepsi birkaç iyi sonuca bakıyor.

İNANMASSANIZ ZATEN KAZANAMAYIZ
senin benim degil oyuncuların inanıp inanmaması önemli. ben 60 49 dan sonra bize yetişceklerini görüyorken oyuncularında bunu görmesi lazımdı. oktay hoca ömür boyu kalsın ama şu macın kaybedilmesinde büyük payı var.

bu ülkede bütün küçük takımların övünebildiği tek konu Galatasarayı yenebilmek senelerdir, bizi yenince başarılı sanıyorsunuz kupaları almış gibi seviniyorsunuz.Bunu o küçük beyinlerinize iyice yerleştirin.Biz Avrupa'da birşeyler yapabilen tek Türk takımıyız bu maç falan ne cska diyoruz ayık olun bence.

öncelikle aramızdaki tüpçü çakalların temizlenmesini istiyorum...

ama bir de takımı eleştirince hemen galatasaray düşmanıyız gibi davranıyor ya bazıları bayılıyorum o tiplere,canlarım benim ya :)

Üst Alt