STTK 12/13 D Grubu 3.Maç | Galatasaray MP 74-69 FB Ülker | Maç Sonucu | 4 Ekim - Sayfa 22 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STTK 12/13 D Grubu 3.Maç | Galatasaray MP 74-69 FB Ülker | Maç Sonucu | 4 Ekim

Cevap: STTK 12/13 D Grubu 3.Maç | Galatasaray MP 74-69 FB Ülker | Maç Sonucu | 4 Ekim

ilkan malagına iyi oldu

tam bir malak gibi oynadı zaten sahada çimdi sadece

Cevap: STTK 12/13 D Grubu 3.Maç | Galatasaray MP 74-69 FB Ülker | Maç Sonucu | 4 Ekim

11257.jpg

var tabi basketbol hadi gelin oynayalım :)

antuya baktım maçtan önce koyar geçeriz demişler maçtan sonuna doğru gevşemeler başlamış yok eksiğimiz var yok zaten formalite maçıydı biride demiş bu bizim minumum oyunumuz gsnin maksimum o yüzden sıkıntı yok harbi ezik bunlar ya :asd:

[video=youtube;bG_5fzZK7o8]https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=bG_5fzZK7o8[/video]

Rançik gibi yapamıyor ama idare eder yine de!!

keske mac sonu ilkanin yüzünü gösterselerdi..

Final maçına Gordon yetişir mi ? Domercant yetişmez belki

Cevap: STTK 12/13 D Grubu 3.Maç | Galatasaray MP 74-69 FB Ülker | 4 Ekim | Maç Sonucu

doğrusu fazla olumsuz düşünen,takımını kötüleyen kimseleri bana gönderseler tekme tokat dalarım.

Aynen doğru söylüyorsun benim anlamadığım kendi taraftarımızın bunu söylemesi. Arkadaşlar ligin iyi yabancılarına sahibiz gördünüz bunu önemli iki adamımız olmadan yaptık. Nereden çıkarıyorsunuz adamların bize fark yapacağını bizden iyi olduklarını biz onlar gibi ezik taraftar topluluğu değiliz. Göreceksiniz adamları yenilgi manyağı yapacağız bu sene...

Basketboldan pek anlamıyorsun heralde,hep futbol maçıyla olmaz,futboldan baskete sarıp ahkam kesmekle de olmaz.
dogru dedin futbol olsa lig farketmez izlerim ama diger branslar kume dusse umrumda olmaz

oyle bir yorum yaptik ,basimiza is aldik :asd:

Üst Alt