Şu An Hangi Şarkıyı Dinliyorsunuz? (Eski Konu)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Gökhan Sancak

~ Le père de Yağız ~
GalataSarayı Efendileri
05874a9bdaf5b5eb0b9bf60c99b5ad2d.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Tahir Mahir Koç

Fenerbahçe bir his takımıdır
GalataSarayı Efendileri
Çok uzun zaman önce bir mekanda çalmaya başlamıştı. Müzik gayet güzel gelmişti kulağıma. Yabancı şarkı sandım. Hande Yener'in sesini duyunca şaşırmıştım. Kadın sonrasında güzel elektro şarkılar yaptı. Saray sanatçısı olduktan sonra müziği de değişti.

Az önce spotify'de denk geldim yıllar sonra...

YouTube

Danyal Artemis

AGM Sorumlusu
Yönetici
Onursal Üye
Çok uzun zaman önce bir mekanda çalmaya başlamıştı. Müzik gayet güzel gelmişti kulağıma. Yabancı şarkı sandım. Hande Yener'in sesini duyunca şaşırmıştım. Kadın sonrasında güzel elektro şarkılar yaptı. Saray sanatçısı olduktan sonra müziği de değişti.

YouTube

ee kız eksik?

Can BÜYÜK

I am the one who knocks!
GSC Efsanesi

YouTube

Ben de tam aksine hic sevmiyorum sarkilarini "elektro/dans" furyasina kapildigindan beri. Ondan önceki sarkilari iyiydi hele hele ilk ciktigi yillar muazzamdi bence.

Tahir Mahir Koç

Fenerbahçe bir his takımıdır
GalataSarayı Efendileri
Ben de tam aksine hic sevmiyorum sarkilarini "elektro/dans" furyasina kapildigindan beri. Ondan önceki sarkilari iyiydi hele hele ilk ciktigi yillar muazzamdi bence.

“Kış kış cinler kış kış yallah cinler yallah” şarkısı yaptı bu kadın! Onlara kıyasla bu şarkılar başyapıt. İlk dönem şarkıları yeni dönem müziğin ilk örnekleriydi. Evet; güzeldi.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt